Zaskakująca sesja Rachel Weisz

Rachel Weisz nie do poznania w najnowszym wydaniu magazynu AnOther.

Rachel Weisz, brytyjska aktorka, zdobywczyni Oskara i... Daniel'a Craiga, totalnie zaskoczyła świat swoją najnowszą sesją na potrzeby amerykańskiego magazynu AnOther .

Wszyscy bowiem jesteśmy przyzwyczajeni do jej perfekcyjnego makijażu i niebywale klasycznych, podkreślających kobiece walory stylizacji. Nie tak dawno przecież podziwialiśmy aktorkę w ultra seksownej kampanii reklamowej Bulgari , gdzie roznegliżowana Rachel pokładając się na lwie reklamowała torebki i perfumy z nowej jesiennej kolekcji tej znanej marki.

Rachel Wiesz dla BulgariRachel Wiesz dla Bulgari bulgari

W najnowszym magazynie AnOter, aktorka prezentuje się nam z zupełnie innej strony. Przed obiektywem świetnego fotografa Craiga McDean'a ( jest on autorem okładek do takich magazynów jak W i i - D, jak również niezwykle seksownej, jesiennej kampanii reklamowej marki St. John ze zjawiskową Kate Winslet - TUTAJ )  Rachel pojawiła się w lekko demonicznym makijażu, z ulizanymi włosami i mrożącym krew w żyłach spojrzeniem. Autorem stylizacji jest Olivier Rizzo, a na miejsce sesji wybrano Red Hook, w Nowym Jorku.

Zajrzyjcie do naszej galerii , gdzie zebrałyśmy dla Was najnowsze sesje z piękna Rachel w roli głównej! A Wy  w jakim wydaniu aktorkę wolicie?

Więcej o: