Anja Rubik i Sasha - nowa kampania diamentów Apart

Piękna para, bogate paryskie wnętrza i duuużo diamentów. Zobacz najbardziej wytworną kampanię 2011.

Paryż to ostatnio najmodniejsze tło do wszelkich sesji i kampanii. Mango zabrało tam Isabeli Fontanę , a Reserved wyprodukowało bardzo casualową kampanię z Sashą Pivovarovą . Apart , jak na markę luksusową przystało, zdecydowało się na Paryż w stylu wersalskim, daleki od brukowanych uliczek i zaułków.

Schodząc z utartych, turystycznych szlaków, na miejsce sesji wybrano ekskluzywne wnętrza pałaców i miejskich willi. Sesja zdjęciowa i film reklamowy APART pozwalają podejrzeć życie prawdziwych Paryżan - te niedostępne dla turystów wnętrza to nie muzea, a wytworne, paryskie domostwa. (z opisu kampanii na apart.pl)

Właśnie w zabytkowych wnętrzach francuskich pałacyków spotkały się gorące nazwiska polskiego przemysłu modowego: Anja Rubik i Marcin Tyszka . Modelka pozowała zaprzyjaźnionemu fotografowi razem z mężem, Sashą Knezevicem . Nowożeńcy uwielbiają razem pracować, mają na koncie wiele wspólnych okładek i reklamę zapachu DKNY Woman . Dla zleceniodawców są wyjątkową gratką - co dwoje pięknych ludzi to nie jeden, a miłość sprzedaje się nawet lepiej niż długie nogi.

Anja Rubik i Sasha Knezevic na okładce Vogue Germany czerwiec 2011Anja Rubik i Sasha Knezevic na okładce Vogue Germany czerwiec 2011 fot. skanAnja Rubik i Sasha Knezevic na okładce Vogue Germany czerwiec 2011

Oprócz debiutującej dziś kampanii prasowej, mamy dla Was zdjęcia z planu, filmik reklamowy i ponad 6-minutową dokumentację powstawania sesji. Już jest jasne, że diamentowa sesja i reklama Apart są wyjątkowe. Można lubić ten typ luksusu albo nie, ale nie ulega wątpliwości, że polsko-serbska para doskonale odnajduje się w stylu glamour. Ponadczasowa elegancja ich strojów, diamentowa biżuteria i zabytkowe wnętrza sprawiają, że sesja jest jakby "poza czasem". Anja i Sasha mogliby uchodzić za parę amantów kina sprzed kilku dekad.

Para wspólnie zajmuje się też promocją nowej kolekcji diamentów Apart . W środowy wieczór pojawili się w warszawskich Łazienkach Królewskich na balu z okazji premiery "Diament Mon Amour". Wyglądali pięknie - Anja w asymetrycznej sukni Prabala Gurunga z jesiennej kolekcji i szpilkach Zanotti , a Sasha w garniturze Dries van Noten. Oczywiście, byli najchętniej fotografowanymi gośćmi imprezy.

Anja Rubik i Sasha na balu i pokazie ApartAnja Rubik i Sasha na balu i pokazie Apart Forum/ mat. pasowe

Można zarzucać parze nadmiernie biznesowe podejście , ale dopóki piękna historia miłosna w trudnym świecie modelingu jest na topie, możemy spodziewać się więcej sesji Anja+Sasha

Zobaczcie zdjęcia z kampanii i backstage'u w GALERII !

Reklama i kulisy powstania:

 
 

ZDJĘCIA z KAMPANII Apart

Zobacz też: Dwie wrześniowe sesji Anji dla Vogue US i FR

Więcej o: