Top Model 2 - odcinek 3

Ostatni warszawski casting przyniósł nowe wzruszenia, a obóz treningowy na Mazurach okazał się trudniejszy niż myślały początkujące modelki. Przeczytaj naszą relację!

Ostatni etap castingowy to kolejne smutne historie o walce z przeciwnościami losu. Wyjaśniła się też tajemnica trochę niesmacznych zdjęć oględzin biustu dziewczyny w białym bikini.

Pierwsza kandydatka zachwyciła jury historią o walce z jąkaniem, które obniżało jej pewność siebie i nie pozwalało próbować sił w modelingu. 19- letnia Asia opowiedziała o eksperymentalnej terapii, której się poddała i tak przekonała jury, że jej determinacja jest odpowiednia do tego zawodu. Widocznie siła wewnętrzna jest najważniejsza, bo dziewczyna przeszła bez etapu bikini. Na bikini od pierwszej minuty zdecydowała się za to 26-letnia Angelika o wypełnionych ustach i ponoć naturalnych piersiach. Weryfikował je Dawid Woliński i tak powstała, jak dotąd najbardziej kontrowersyjna, scena 2. edycji. Nieapetyczne. W przejściu dalej nie przeszkodził jej nawet lekki zez i wada wymowy.

Top Model 2 - odcinek 3.Top Model 2 - odcinek 3. mat. prasowe TVN

Zgodnie ze scenariuszem, na tym etapie castingu zaczyna się "galeria odrzuconych", przy której Tyszka wreszcie może pochwalić się ciętym językiem. Jedną dziewczynę nazwano "różową świnką", a innej wytknięto za grube uda. Szczyt hipokryzji, jako że w dalszych scenach zostaje zakwalifikowana zdecydowanie obła barmanka o przeciętnej urodzie (Anna Biś ). Listę finalistek uzupełniła bardzo zgrabna mulatka Natalia , która opowiedziała wzruszającą historię o ojcu misjonarzu, który z miłości zrzucił sutannę.

Etap mazurski był przaśny do bólu, ale pozwolił jurorom odrzucić trzy dziewczyny, a widzom lepiej poznać kandydatki. Teraz kibicujemy powrotowi Doroty do małego synka. Dziewczyna dostała prawdziwej histerii z powodu perspektywy spania w stodole, czym, zdaje się, udowodniła, że w pracy modelki pociąga ją przede wszystkim blichtr.

Zadania przedstawione kandydatkom miały na razie mało wspólnego z modelingiem. Dość absurdalny był wyścig pływacki w kapokach, który jakimś cudem doprowadził jedną z dziewczyn do histerii, a inną do zasłabnięcia. Wygrała go Anna Rusinek z Olsztyna i zasłużyła na profesjonalną sesję zdjęciową. Wspomniany przez nas w zeszłym tygodniu pokaz mody bieliźnianej poprzedziło zadanie a la "Bob budowniczy" - dziewczyny musiały sama sklecić wybieg z desek. Gdyby wiedziały, że część z nich dostanie obuwie w stylu Lady Gagi, zapewne postarałaby się o bardziej równą powierzchnię prowizorycznego wybiegu.

Top Model 2 - 3. odcinekTop Model 2 - 3. odcinek mat. prasowe TVN

Sam pokaz przebiegł w otoczeniu rączych mazurskich rumaków i z trybunami pełnymi lokalnych mieszkańców (niestety wzięli ze sobą dzieci, nieświadomi wyjątkowo skąpych strojów modelek). Dziewczyny zaprezentowały kolekcję będącą mieszanką profesjonalnie dobranych biustonoszy ze sklepu brafittingowego, skrzydeł w stylu Victoria's Secret i burleskowych strojów do striptizu. Potknięć na wybiegu było wiele, ale ostatecznie odpadły nie ofiary chybotliwych desek, a trochę nudna Joanna Janas , niziutka Paulina Alaw i całkiem nieźle rokująca Anastazja Buntova.

W programie nadal pozostało 27 dziewczyn, dopiero w przyszłym tygodniu dowiemy się kto wejdzie do finałowej trzynastki i pozwoli zamknąć się w pełnym płatków Fitella domu modelek. Komu Wy kibicujecie?

Dużo zdjęć w GALERII .

Top Model 2 - ostre jury, zaskakujące zadania i piękne dziewczyny

Więcej o: