Kelly Osbourne i Lourdes na imprezie Material Girl

Marka Material Girl niedawno obchodziła swoje pierwsze urodziny. Na imprezie zorganizowanej przez sieć amerykańskich domów towarowych Macy's nie mogło zabraknąć gwiazdy "Fashion Police" i 14-letniej "Loli".

Material Girl istnieje na rynku od niedawna, jednak kampanie reklamowe marki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. To zasługa dwóch gwiazd młodego pokolenia, które zostały twarzami kolekcji. Pierwsza to buntownicza Taylor Momsen - bohaterka serialu "Plotkara" , później jej miejsce zajęła imprezowiczka Kelly Osbourne . Momsen wyleciała też z obsady najnowszego sezonu Gossip Girl , podobno nie była zaangażowana w swoją pracę i zadzierała nosa.

Córka Ozzy'ego najwyraźniej sprawdziła się w roli ambasadorki interesu Madonny . Na rocznicy powstania marki gwiazda manifestowała swoją sympatię dla jej biznesowej partnerki - Lourdes . Dziewczyny trzymając się za ręce przeszły po różowym dywanie, a później zajadały się urodzinowym tortem. Ciekawe co na to Taylor ? Zdjęcia znajdziecie w naszej GALERII

Lula już w Twoim telefonie

Więcej o: