Zjawiskowa Daria Werbowy i szpilki w kampanii Jesień/Zima 2011 Salvatore Ferragamo

Daria Werbowy mimo upływu lat i modowego "przebiegu", wciąż zachwyca w coraz to nowych kampaniach. Ostatnio została ulubienicą domu mody Salvatore Ferragamo, prezentując kolekcje w dwóch kampaniach Wiosna/Lato 2011 i Jesień/Zima 2011 pod rząd.

Zdjęcia autorstwa Mikaela Janssona zachwycają minimalizmem i zarazem szykownością; Daria upozowana na wzór dawnych gwiazd Hollywood wygląda niezwykle posągowo. Mimo braku przepychu w scenografii, zdjęcia tchną prawdziwym luksusem. Jeszcze bardziej luksusowo prezentują się szpilki, niezwykle precyzyjnie wykończone i zaprojektowane z wielką dbałością o detal.

salvatore ferragamosalvatore ferragamo mat.prasowe

To klasyczny design wzbogacony o wariacje Ferragamo - pepitkę, tweed, zebrę z włosiem, metalizowanie z maleńkich nitów. Najbardziej zachwyca swego rodzaju "podpis" na niektórych modelach butów: podeszwy i wewnętrzne strony obcasów wykończone są deseniem w pepitkę, będącą autorskim sygnowaniem kolorem na wzór słynnych czerwonych podeszew Louboutina . Całość kolekcji ma klasyczny, ponadczasowy charakter; inwestycja w taki design z pewnością boli raz przy wyciąganiu karty kredytowej, ale za to modowo procentuje przez wiele sezonów.

ZOBACZ GALERIĘ!

Więcej o: