Monika JAC Jagaciak twarzą kampanii Dior Cruise 2012

Pamiętacie piosenkę "Miłość w Portofino"? W najnowszej kampanii Diora znajdziecie i Portofino, i miłość, i przepiękną JAC. Teraz możecie podziwiać top modelkę w towarzyszącym kampanii filmiku "I found my love in Portofino"!
 

Tempo w świecie mody przeraża. Kolekcje letnie Resort 2012 trafiły do Internetu i na czerwone dywany zanim lato 2011 rozkręciło się na dobre. Teraz, gdy wciąż czekamy na pierwsze chłody i pierwszą okazję do założenia retro płaszczyków, przyszło nam się zachwycać nad ostentacyjnie wakacyjną kampanią Dior Cruise z JAC .

Portofino to jeden z najstarszych (i najbardziej ekskluzywnych) minikurortów Europy. Jego kopie zbudowali u siebie Amerykanie i Japończycy. Trzeba przyznać, że jest znakomitą alternatywą dla nazbyt oczywistego Saint - Tropez. Klimat plażowania po włosku jest urzekający i każdego skłoniłby do marzeń o wypoczynku w retro koszu plażowym, oczywiście ze stylowym kapeluszem na głowie.

Kampanię sfotografowała Ellen Von Unwerth , artystka znana z fotografii śmiało mówiących o kobiecej seksualności. Jest m. in. autorką zmysłowych kampanii marki Guess , pierwszej niedziecinnej sesji Emmy Watson i wyrafinowanych portretów Anji Rubik.

dd skan Vogue Italia

Oczywiście, JAC jest znacznie młodsza od Anji , a kampania kolekcji resort tak szacownej marki nie jest miejscem dla artystycznego dyskursu o kobiecej seksualności. Dlatego sesja dla Dior Cruise jest jak na von Unwerth dość "grzeczna". Jednak, chyba jescze nigdy nie widzieliśmy tak zmysłowej JAC !

Rozwiane włosy, mocne słońce i bardzo fotogeniczne bransolety z przejrzystej żywicy sprawiają, że JAC jest niezaprzeczalną królową kurortu. Plany zdjęciowe obejmują plażę ze świeżo odmalowanymi budkami do przebierania i pokład żaglówki (czy istnieje bardziej śródziemnomorski symbol lata?). W ten sposób Monika Jagaciak staje się, następną po Larze Stone, kandydatką na spadkobierczynię Brigitte Bardot . Lula jest zachwycona kampanią Cruise, dlatego głosujemy na rodaczkę!

Przepiękna kampania w GALERII!

Więcej o: