Daga Ziober - edytorial w stylu glamour w magazynie Amica

Po zobaczeniu baśniowej kampanii Red Valentino, zastanawialiście się jak obiecująca Polka poradzi sobie w zupełnie innych sesjach. Tym razem wcieliła się w rolę wyrafinowanej damy.

Daga Ziober ma dość kontrowersyjną urodę, która okazała się jej wielkim atutem. Polka potrafi być brzydka albo bardzo piękna, w zależności od potrzeb fotografa. Jej hipnotyzujący wzrok przyciąga uwagę już na polaroidach czy prostych portretach z show packages. Na razie częściej chodzi niż pozuje, bo wzrost 1,80 m i mikroskopijne wymiary (82 cm w biodrach!) sprawiają, że rewelacyjnie sprawdza się a wybiegu. Jej kariera rozwinęła się błyskawicznie, po tym jak należący do tej samej spółki co Vogue , portal style.com zaliczył ją do grona 10 najbardziej obiecujących nowych twarzy. Teraz jest prawdziwą gwiazdą: na paryskim Tygodniu Mody wystąpiła aż w 25 pokazach, i to samych prestiżowych.

Zajęta pracą na fashion weekach, Daga nie miała ostatnio zbyt dużo czasu na pozowanie do zdjęć, jednak udało jej się zapozować do włoskiego czasopisma Amica . Edytorial pt. "Eccentrico Chic" wciela w życie glamour w dekadenckiej wersji. 17-letnia modelka na zdjęciach Nadira przypomina znudzoną życiem, bajecznie bogatą arystokratkę. W stylizacjach znalazły się jedne z najsłynniejszych i najbardziej efektownych projektów tego sezonu - długi wężowy płaszcz Missoni , wielkie cekiny od Prady , sukienka i kopertówka z futra w stylu lat 40. od Miu Miu . Do tego romantyczna suknia maxi od Valentino i złota suknia balowa Bottega Veneta .

Jeśli Daga na zdjęciach reklamowych Red Valentino była krucha i eteryczna, w sesji dla Amica jest wyrazista i lekko zmanierowana. Porównaj obie i poznaj różne twarze Dagi - o tej dziewczynie będzie głośno!

Fotografia: Nadir Stylizacja: Paolo Turina Fryzury: Roberto Pagnini Makeup: Adalberto P.

Kampania Red Valentino i filmik making of

Zobacz też: Najpiękniejsze kampanie jesieni

Zmiany na Luli: nowy system komentarzy

Już w kioskach: zajrzyj do nowego numeru Wysokich Obcasów Extra z Gosią Baczyńską

Więcej o: