Frida Gustavsson twarzą kampanii H&M Conscious Collection

Gwiazda lookbooków sieciówki lśni najjaśniej w zdjęciach reklamowych H&M Conscious Collection.

Frida Gustavsson znów pozuje dla H&M . Tym razem jest w grupie trzech modelek zatrudnionych w kampanii Conscious Collection. Ekologiczna linia H&M jest wytwarzana z organicznej bawełny, lnu, wełny z recyklingu lub organicznych włókien konopnych. W lato składała się głównie z romantycznych tunik i sukienek w niewinnej bieli, które zaskarbiły sobie uznanie celebrytek. Kolekcja jesienna to przede wszystkim kwiatowe desenie, przybrudzone barwy jesiennej natury. Jest bez wątpienia bardziej dojrzała niż letnia wersja, ale nieco mniej uniwersalna. Niestety, koleżanki z Groszków zapewniają, że jesienne projekty nie trafią do polskich sklepów.

Pozostaje nam tylko podziwiać zdjęcia z kampanii i szukać w nich inspiracji. Buty z tkanin drukowanych w kwiaty pojawiły się też na mediolańskim tygodniu mody, więc jest to trend wart uwagi i zaadaptowania do własnej szafy. Mocno trzyma się także koronka. Chociaż kolekcja jest inspirowana szwedzkim folklorem, może służyć za inspirację także poza ojczyzną H&M i ślicznej Fridy .

Fridzie towarzyszy Dunka Caroline Brasch Nielsen i... tajemnicza modelka, której nie zidentyfikował nawet portal models.com! Czytelnicy Luli, liczymy na Was:)

Jak Wam się podoba kampania H&M Conscious? Żałujecie, że kolekcja nie pojawi się w Polsce?

Zobacz też: Najpiękniejsze kampanie jesieni

Zmiany na Luli: nowy system komentarzy

Już w kioskach: zajrzyj do nowego numeru Wysokich Obcasów Extra z Gosią Baczyńską

Więcej o: