Isabeli Fontana dla Mango Simplicity

Współpraca Brazylijki i hiszpańskiej sieciówki się zacieśnia. Isabeli to, idealne dla Mango, skrzyżowanie modelki i normalnej, pięknej kobiety.

Zdjęcia promujące nową zimową kolekcję 'Simplicity' Mango są bardzo obiecujące. Isabeli Fontana wygląda przepięknie w zestawach, które będą pasowały też klientkom sieciówki. Już nie możemy doczekać się biało-czarnej sukienki z akcentem indygo, skopiowanej od kreatorów Balenciagi.

28-letnia brazylijska modelka pozuje w casualowych stylizacjach i bardzo delikatnym makijażu. Jest równocześnie subtelna, piękna, jak i "normalna". Współpraca Mango z Isabeli to wynik polityki zbliżania się do klienta. Zamiast 16-letnich modnych debiutantek, marka woli zatrudniać dorosłe kobiety, które są wprawdzie piękniejsze od przeciętnej wielbicielki Mango , ale bliższe im wiekowo. Po prostu bardziej pasują do spokojnej elegancji marki, która proponuje głównie projekty dla młodych, pracujących kobiet. Isabeli , jak również Kate Moss występująca w reklamie TV Mango , to spełnione modelki z dużym dorobkiem, a jednocześnie młode mamy. Klientki łatwo się z nimi identyfikują.

Lookbook z udziałem Isabeli to zupełna klasyka, tak właśnie powinno się fotografować modę średniej półki. Bez udziwnień, które przystoją głównie markom luksusowym, ale z dużą klasą i szykiem. Jak Wam się podoba urocza Isabeli?

GALERIA

 

Zobacz też:

Kampania Versace dla H&M

Więcej o: