Zosia Nowak pozuje w Versace dla H&M

Typowaliśmy już Zosię Nowak (Avant Models) na jedną z najbardziej obiecujących polskich nowych twarzy. Teraz "Twój Styl" zaangażował ją do sesji w Versace dla H&M. Czy Zosia będzie polską Lindsey Wixson?

Nareszcie polskie magazyny obudziły się i pojawił się pierwszy edytorial prezentujący kolekcję Donatelli Versace dla H&M . "Twój Styl" nawiązał do wspominkowego charakteru kolekcji i zatytułował sesję "Niech żyje król". W roli głównej wystąpiła 20-letnia Zosia Nowak , której szybką karierę wróżyliśmy już po publikacji jej zdjęć na portalu Fashion Gone Rogue.

Debiutująca modelka wygląda w sesji zupełnie inaczej niż w stylowych zdjęciach Jacka Zająca . Pokazała tym samym, że jest elastyczna i przemiana z delikatnego, zmysłowego dziewczęcia w królową luksusu z lat 90. nie jest dla niej żadnym problemem. To bardzo dobry znak i pozwala nam wierzyć, że Zosia ma szansę dojść wysoko, mimo dość późnego debiutu.

Samej kolekcji Donatelli mamy już trochę dosyć, zwłaszcza, że w czystej wersji jest trochę ciężkostrawna. Bardziej podobały nam się pomysły z Elle UK , gdzie strojna kolekcja została połączona z ubraniami innych projektantów w spójne stylizacje.

Co sądzicie o pierwszym polskim edytorialu z Versace dla H&M?

GALERIA

Zobacz także: Zosia Nowak - dowiedz się więcej o debiutantce

Sesja z Lindsey Wixson dla ELLE UK

Oficjalna kampania kolekcji Versace dla H&M

Czekacie na kolekcję Versace dla H&M?
Więcej o: