Anja Rubik otworzy dziś centrum handlowe - charytatywnie!

Sezon na otwieranie centrów handlowych trwa! Można to zrobić jak lalka Barbie na schodach ruchomych (Paris Hilton) albo z dużą klasą jak Anja Rubik.

Dziś najsłynniejsza polska top modelka będzie gościem honorowym na otwarciu centrum kulturalno - handlowego (?!) Millenium Hall w Rzeszowie. Top modelka urodziła się w tym mieście, jednak ostatecznie spędziła dzieciństwo za granicą. Teraz wraca do Rzeszowa w szczytnym celu

Całe honorarium w wysokości 30 tysięcy euro Anja przeznaczy na cele charytatywne: Dom Dziecka w Strzyżowie, kilkoro podopiecznych fundacji "TVN Nie jesteś sam" i, przede wszystkim Fundacji DKMS , która zajmuje się poszukiwaniem dawców szpiku. Przebadanie każdego kandydata przy rejestracji kosztuje 250 zł i nie jest refundowane przez NFZ, dlatego datek Anji może przyczynić się do uratowania głównego beneficjenta akcji, 2,5-letniego Tobiaszka, jak również innych chorych.

Fundacja DKMS szuka szpiku dla TobiaszkaFundacja DKMS szuka szpiku dla Tobiaszka mat. prasowe

Jesteśmy dumni z Anji , która udowadnia, że modelki to nie zadufane w sobie piękności, a wrażliwe na cierpienie innych dziewczyny.

Jeśli jesteś z Rzeszowa, koniecznie zajrzyj w weekend do Millenium Hall , spotkać się z polską top modelką i zarejestrować się w bazie dawców szpiku.

Anja Rubik charytatywnie w RzeszowieAnja Rubik charytatywnie w Rzeszowie mat. prasowe

Więcej o: