Prosto z okładki - Gwen Stefani w InStyle

Piękna 40-letnia - Gwen Stefani po raz trzeci na okładce amerykańskiego InStyle Magazine.

Spoglądająca z okładki najnowszego "InStyle" (US), Gwen Stefani wygląda niczym współczesna wersja Marilyn Monroe : platynowy blond i różowa sukienka Marchesy , podobna do tej, w jakiej Monroe śpiewała "Diamonds are a girl's best friend". To już trzeci raz kiedy gwiazda jest na okładce amerykańskiej edycji magazynu i na pewno nie ostatni.

Gwen StefaniGwen Stefani InStyle.com

W sesji zdjęciowej Gwen pozuje w stylu glamour m.in. w kreacjach od Armaniego , Diane Von Furstenberg , Miu Miu czy YSL . W wywiadzie, jaki znalazł się w magazynie, artystka zaskakuje szczerością. Otwarcie mówi o swojej rodzinie, o małżeństwie i macierzyństwie, a także zdradza (choć nie do końca) sekrety swojego wyjątkowego stylu i urody.

Bycie matką to najtrudniejsze zadanie, z jakim przyszło mi się zmierzyć - wyznaje. - Wychowywanie dzieci, tak jak i małżeństwo, to praca zespołowa.

W tym roku Gwen została nową twarzą marki L'Oreal . Wraz z innymi ambasadorkami pojawiła się w Cannes.

 

Mój kolor włosów to oczywiście L'Oreal, ale nie powiem, jakiej konkretnie farby używam. Odrosty maluję równie często, jak to miała w zwyczaju Marylin Monroe. Mówię serio - sprawdziłam.

Piosenkarka przyznała też, że czerwona szminka to jej must have każdego dnia. Nawet jeśli w ogóle nie wychodzi z domu.

W "InStyle" gwiazda opowiada również o nowych planach zawodowych, a tych jest kilka. Już w połowie listopada wychodzi kolekcja Stefani dla dzieci: Harajuku Mini dla sieci Target.com .

Gwen Stefani promuje linię dla dzieci Harajuku MiniGwen Stefani promuje linię dla dzieci Harajuku Mini Target.comGwen Stefani promuje linię dla dzieci Harajuku MiniGwen Stefani promuje linię dla dzieci Harajuku Mini Target.com

Natomiast w przyszłym roku w sklepach ma pojawić się kolejny album grupy No Doubt (Stefani jest jej wokalistką). Jednym słowem, o Gwen Stefani znów (wciąż?) będzie bardzo głośno.

Więcej zdjęć z sesji gwiazdy w GALERII

Więcej o: