Miranda Kerr w kampanii Rag & Bone DIY - za obiektywem... Orlando Bloom

Kampania Rag&Bone stylu "zrób to sam" tym razem z udziałem Mirandy Kerr. Zobacz naturalną Mirandę na zdjęciach zrobionych przez męża i przyjaciółkę.

Jeśli jeszcze nie spotkaliście się z kampaniami Rag&Bone DIY , wyjaśniamy: pomysł jest banalny, ale rewolucyjny. Popularna modelka otrzymuje aparat cyfrowy i worek dżinsów, zyskując stuprocentowy wpływ na ostateczny efekt. Wystudiowanemu glamour sesji modowych przeciwstawia się naturalność, codzienność i luz. Zatrudnione w kampanii modelki robią sobie zdjęcia same albo przekazują aparat najbliższym. Publiczność dostaje kawałek prywatności supermodelki, ale wybrany przez nią, a nie wykradziony przez paparazzi. Proste i genialne.

Marka realizuje tego typu kampanie od początku roku. W pierwszej wystąpiły Abbey Lee Kershaw , Edita Vilkeviciute , Sasha Pivovarova (zdj.) oraz Lily Aldridge , następne to już większe projekty jednej modelki. Kampania Rag & Bone DIY - Sasha PivovarovaKampania Rag & Bone DIY - Sasha Pivovarova mat. prasowe Rag & Bone

Dotąd samodzielne projekty dla Rag&Bone zrealizowały Karolina Kurkova i Carolyn Murphy , ale ten z Mirandą jest z kilku powodów najciekawszy. Młoda mama pokazuje nienaganną figurę i cerę niemowlęcia, a nieumalowana przypomina raczej rezolutną 15-latkę niż żonę i doświadczoną modelkę. Miranda posłużyła się pomocą męża i najlepszej przyjaciółki, którzy przypadkiem również są piękni i sławni.

Orlando Bloom jest autorem beztroskich i spontanicznych zdjęć z wakacji, w których modelka biega po plaży w rurkach od Rag&Bone . Ta minisesja cyfrówką odbyła się podczas urlopu małżonków w Nowej Zelandii. Nieco bardziej zmysłowe, zabawne zdjęcia z sypialni (pokoju hotelowego?) powstały w Nowym Jorku, gdzie za aparat chwyciła przyjaciółka Australijki, również modelka Rag&Bone DIY , Lily Aldridge . Przed obiektywem drugiego aniołka VS, Miranda stanęła nawet topless i bez makijażu, uzyskując zdjęcie, które przekona każdego faceta do zakupu damskich dżinsów!

W GALERII mnóstwo zdjęć z kampanii "Miranda by Miranda ".

Podoba Wam się trend DIY w reklamie?

Zobacz też: Naturalna Kate Moss z mężem w ELLE

Najpiękniejsze kampanie jesieni

Więcej o: