Kate Bosworth w kreacjach Toma Forda dla InStyle

Kate Bosworth pozowała dla magazynu InStyle we wspaniałych kreacjach z jesienno/zimowej kolekcji Toma Forda.

W nowym wydaniu zagranicznego InStyle Magazine możemy podziwiać Kate Bosworth w kreacjach z jesienno-zimowej kolekcji Toma Forda . Klimat wyrafinowanego edytorialu odpowiada aurze, jaką roztacza wokół siebie ten tajemniczy projektant: klasa, klasa i jeszcze raz klasa z odrobiną glamu .

Bosworth, eteryczna piękność, ze względu na delikatną urodę i styl porównywana często do Sienny Miller , wygląda na zdjęciach zjawiskowo. Bardzo delikatny makijaż, jasna cera, usta w kolorze nude lub ciepłego pomarańczu plus bezpretensjonalna kobieca fryzura - niby niewiele, a efekt powalający.

Kate BosworthKate Bosworth InStyle skan

Jednak Bosworth nie wyglądałaby aż tak doskonale, gdyby nie idealnie skrojone kreacje Forda . Sukienkę z misternie utkaną koronką miała już na sobie m.in. Lady Gaga , zaś Kate Moss wystąpiła w kilku kreacjach projektanta w sesji dla brytyjskiego Vogue .

Lady GagaLady Gaga East NewsKate MossKate Moss Vogue scan

A jednak wciąż mamy niedosyt kolekcji Forda, wciąż zaskakuje nas ona na nowo, wciąż uwodzi.

Wystarczy, że założysz sukienkę Toma i już czujesz się silna. I seksowna - mówi Kate.

Gwiazda zwraca też uwagę, że projekty Forda zawsze pasują i leżą idealnie. Tak jak na przykład biały wełniany płaszcz, jaki ma na sobie na jednym ze zdjęć.

Kate BosworthKate Bosworth InStyle skan

Spokojnie mogłaby go włożyć Grace Kelly. To byłby idealny strój na wyjście do jakiegoś eleganckiego hoteliku - twierdzi Bosworth.

Więcej zdjęć aktorki w projektach Toma Forda w naszej GALERII

Więcej o: