Harper's Bazaar: zmysłowa elegancja w wydaniu Kate Winslet

Najnowsza sesja zdjęciowa Kate Winslet w listopadowym Harper's Bazaar po prostu zachwyca - zmysłową prostotą.

Kate Winslet jest gwiazdą listopadowego wydania brytyjskiego "Harper's Bazaar" . Klimat sesji oraz stylizacje gwiazdy przywodzą na myśl młodą Catherine Deneuve , a także Sharon Stone z pamiętnego "Nagiego Instynktu" i seksowną Marylin Monroe . Nie ma tu jednak epatowania erotyzmem - autor zdjęć Tom Munro po prostu wydobywa z Kate jej naturalną zmysłowość.

Kate WinsletKate Winslet Harper's Bazaar skanKate WinsletKate Winslet Harper's Bazaar skan

Całość utrzymana jest oczywiście w najmodniejszej obecnie stylistyce retro.

W wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi, Winslet opowiada m.in. o rozstaniu z byłym mężem, reżyserem Samem Mendesem. To główna rola w jego filmie "Droga do szczęścia" przyniosła jej w 2009 roku Złotego Globa.

Moje relacje z Samem są w porządku, naprawdę w porządku. Jesteśmy dwojgiem dorosłych ludzi i teraz wiem, że tak jak dla mnie, dla niego to wszystko też było bardzo trudne. Na zawsze łączy nas dziecko, które oboje kochamy najbardziej na świecie. Mimo że nie jesteśmy już razem, to wychowujemy je wspólnie, w pełnej zgodzie. To jest najważniejsze.

Mimo rozwodu, Winslet nie traci pogody ducha. Skupia się obecnie na pracy i wierzy, że przed nią jeszcze wiele interesujących wyzwań.

Czuję, że otwiera się przede mną coś nowego, że jeszcze dużo wydarzy się na mojej drodze - to takie ekscytujące!

Więcej zdjęć z sesji Kate Winslet dla "Harper's Bazaar" w naszej GALERII

Więcej o: