Zuzanna Bijoch pozuje z siostrą w stylu lat 20.

Marka odzieżowa Free People przygotowuje album o historii mody. Zobaczcie jak siostry Bijoch i Elsa Hosk przenoszą się do początku XX wieku.

Przygotowywany na święta album Free People "Through the Decades" jeszcze się nie ukazał, ale w sieci już znalazły się zdjęcia z rozdziału "Lata 20.". Piękne siostry Bijoch spotkały się na planie ze Szwedką Elsą Hosk . 23-letnia twarz Victoria's Secret Pink pracuje w modelingu już od dawna, ale nigdy nie udało jej się osiągnąć tak wysokiej pozycji jak Zuzie Bijoch . Także jej starsza siostra, mimo fizycznego podobieństwa, nigdy nie podbiła świata mody. Za to wszystkie trzy świetnie pasują do klimatu retro, a nawet bardzo retro .

Stylizacją imitującą stroje z epoki zajęli się styliści marki Free People i trzeba przyznać, że efekt jest przekonujący. W połączeniu ze stylowymi wnętrzami kawiarni, brukowanymi ulicami i starymi automobilami, suknie budują wiarygodną iluzję przeszłości. Szyk w stylu lat 20. to sznurowane kozaki, kaskady koronek, szerokie, lejące się spodnie i kapelusze. Spróbujcie same!

Podobają Wam się stylizacje na lata 20.? Sesję inspirowaną jaką epoką najchętniej byście zobaczyli?

GALERIA

Zobacz też: Nowa polska sesja Anji Rubik

Zuzanna Bijoch w Glamour Exclusive

Więcej o: