Cały lookbook Versace dla H&M

Część zdjęć z lookbooka już znacie, ale w ferworze internetowych przecieków zgubiła się ważna informacja. Autorem zdjęć Abbey Lee jest jeden z bardziej utalentowanych polskich fotografów - Kacper Kasprzyk!

Wspominaliśmy już o utalentowanym Polaku na początku roku. W ojczyźnie lepiej znany jest Marcin Tyszka , ale to też kwestia PRu i występów w telewizji. Kasprzyk pracuje dla zagranicznych magazynów i domów mody, więc nie zobaczycie jego zdjęć w polskim kiosku. Często porusza się w alternatywnych klimatach, dlatego oprócz Vogue' ów i ELLE często publikuje w Dazed&Confused, i-D czy Muse .

Lookbook Versace dla H&M, Abbey Lee Kershaw, fot. Kacper KasprzykLookbook Versace dla H&M, Abbey Lee Kershaw, fot. Kacper Kasprzyk mat. prasoweZuzanna Bijoch w Vogue ParisZuzanna Bijoch w Vogue Paris skan Vogue

Ostatnio Kasprzyk sfotografował Zuzannę Bijoch dla Vogue Paris , a stylowe zdjęcie bardzo spodobało się czytelnikom i internautom.W jego obiektywie Abbey Lee Kershaw zmienia się w idealną kobietę marki Versace - platynową blondynkę, tak idealną, że przypominającą lalkę. Ten typ glamour jest raczej dla koneserów, ale zdjęcia są świetne.

Zobaczcie cały lookbook w GALERII!

Zobacz też:

Zuzanna Bijoch w stylizacjach z lat 20.!

Więcej o: