Adriana Lima w tureckim "Tańcu z gwiazdami"

Brazylijski aniołek Victoria's Secret w "Tańcu z gwiazdami"? Modelka przyleciała do Turcji uczyć się tańca towarzyskiego.

Nic tak nie podnosi oglądalności niż seksowna modelka bikini. Tą zasadą kierowali się producenci amerykańskiej edycji zapraszając Joannę Krup ę , która długo utrzymała się w grze. Wbrew plotkom, Adriana Lima nie jest jednak uczestniczką show, a gościem specjalnym. Dodajmy, tańczącym gościem specjalnym. Adriana nie miała zbyt wiele czasu na treningi, ale pomocne okazały się geny. Modelka nie opanowała biegle kroków, ale brazylijski zwyczaj tańczenia samby przy każdej możliwej okazji wyrobił u niej grację ruchów. Na parkiecie Lima wygląda ultraseksownie, ale jakość wykonania, szczególnie w układzie tanecznym, wzbudziła wątpliwości.

Mimo sztywności ruchów, turecka publiczność z pewnością pokochała Adrianę , która prezentowała się tego wieczora olśniewająco. Kicz typowych stylizacji do tańca, nie razi w zestawieniu ze zmysłowym pięknem modelki, przypominającej standardy świata mody z lta 90.

Jak Wam się podoba taniec Adriany? Jak myślicie, czy jednej z najbogatszych modelek na świecie wypada rozdrabniać się w telewizyjnych show?

GALERIA zdjęć Adriany

 
 

Zobacz też:

Modelki Victoria's Secret w ELLE US

Występ Limy w
Więcej o: