Replika sukni ślubnej Belli Swan z sagi "Zmierzch" wkrótce w sprzedaży

Bella Swan (Kristen Stewart) poślubi Edwarda Cullena (Robert Pattinson) w sukni projektu Caroliny Herrery, a już w listopadzie oficjalna replika kreacji trafi do sprzedaży na całym świecie.

Premiera kolejnej części sagi "Zmierzch" : "Przed świtem" już 18 listopada. W filmie zobaczymy m.in. ślub Belli Swan ( Kristen Stewart ) i Edwarda Cullena (Roberta Pattinsona). A skoro w grę wchodzi ślub, to oczywiście i suknia. I to nie byle jaka, bo projektu samej Caroliny Herrery . Jak się okazuje, kreacja, w jakiej Bella powie "tak" Edwardowi będzie taką sensacją, że już powstała jej replika. Dzięki temu suknię filmowej Belli będzie można kupić i założyć na własny ślub.

Ta wiadomość to nie lada gratka dla fanów serii, ale czy tylko? Nieliczne zdjęcia z planu "Przed świtem" pokazują, że kreacja będzie naprawdę piękna - klasyczna, dziewczęca, skromna.

Projektowanie sukni ślubnej jest zawsze wielką przyjemnością, ale tej szczególnie - powiedziała Carolina Herrera. - Kristen jest piękną dziewczyną i obiecuję, że jej bohaterka, Bella, będzie cudowną Panną Młodą.

Bella Swan (Kristen Stewart)Bella Swan (Kristen Stewart) East News

Suknie projektu Herrery uchodzą za jedne z najdroższych i najlepszych. Możemy więc spodziewać się małego dzieła sztuki. Poniżej kilka modeli z najnowszej kolekcji ślubnej projektantki:

suknia ślubnasuknia ślubna CarolinaHerrera.com

Jeśli chodzi o szczegóły kreacji Belli Swan , to znamy ich niewiele. Autorka serii, Stephenie Meyer , powiedziała kiedyś, że Bella poślubi Edwarda w staromodnym stylu, a jej sukienka będzie z eleganckiej białej satyny i z długimi rękawami. Wszystko to przypomina nieco suknię Kate Middleton .

To nie koniec związków z kreacją księżnej. Okazuje się, że replikę stworzy Alfred Angelo , a więc projektant odpowiedzialny za kopię sukni Middleton. Angelo wystawi suknię na sprzedaż w swoich butikach w USA, a także wybranych sklepach na świecie. Mówi się, że kreacje będą się sprzedawać jak świeże bułeczki, a projektant dorobi się niemałej sumy. Dodajmy, że Angelo wypuścił ostatnio kolekcję sukien ślubnych nawiązujących do najpopularniejszych bohaterek filmów Disneya (poniżej).

suknie ślubnesuknie ślubne AlfredAngelo.com

Jak sądzicie, będzie hit?

Zdjęcia ze sceny zaślubin Belli i Edwarda w naszej GALERII

"Przed świtem": początek końca wampirzej sagi

Kupiłabyś suknię ślubną Belli Swan?
Więcej o: