Wiktoria Grycan w roli modelki na Fashion Week Poland

Na pokazie najnowszej kolekcji Agnieszki Maciejak, jaki odbył się w ramach Fashion Week Poland, wystąpiła Wiktoria Grycan.

Wiktoria Grycan (córka Marty ) wkracza do show-biznesu? Wszystko na to wskazuje. Podczas Fashion Week Poland odbył się nie tylko debiut panny Grycan w roli modelki, ale także w roli dobrze ubranej gwiazdy.

Nareszcie! - chciałoby się zawołać, mając w głowie wszystkie mniej i bardziej nieudane stylizacje Wiktorii. Tym razem nie tylko zaproponowano jej strój stosowny do figury, ale też  fajny, nieprzerysowany makijaż i odpowiednią fryzurę.

Wiktoria Grycan na pokazie Agnieszki MaciejakWiktoria Grycan na pokazie Agnieszki Maciejak East News

W tym wydaniu Grycan pojawiła się gościnnie na wybiegu podczas pokazu najnowszej kolekcji Agnieszki Maciejak . Wystąpiła w przygotowanych specjalnie dla niej stylizacjach, które znajdą się w wiosenno-letnim lookbooku projektantki. Na początku Wiktoria zaprezentowała się w charakterystycznej dla Maciejak "małej czarnej" z frędzlami, a później w biało-czarnym zestawie z asymetryczną bluzką i słanymi skórzanymi legginsami (podobne nosi m.in. Doda).

Oba wyjścia Wiktorii Grycan spotkały się z gorącymi brawami ze strony widowni, co świadczy o dwóch rzeczach. Po pierwsze, Grycan już jest rozpoznawalna w środowisku i poza nim (= staje się gwiazdą). Po drugie - wszyscy odetchnęli z ulgą, widząc, że w końcu wygląda właściwie. Rzeczywiście, była to miła dla oka odmiana i liczymy, że Grycan będzie zmierzała właśnie w kierunku takiego stylu. Jeśli jej współpraca z Maciejak się utrzyma, na pewno będzie dobrze.

Przy okazji - brawa dla projektantki za uwzględnienie w swojej kolekcji rozmiaru większego niż 34 !

Więcej zdjęć Wiktorii Grycan prosto z wybiegu znajdziecie w GALERII

Więcej o: