Halloween według Anji Rubik i Kanye Westa - zobaczcie, jak było!

Anja Rubik i Kanye West byli gospodarzami wielkiego przyjęcia Halloween, jakie odbyło się w nowojorskim klubie The Darby. Choć motywem przewodnim imprezy byli cyganie, to jednak tylko Rubik ubrała się w tym stylu. Reszta gości postawiła na dość zaskakujące stylizacje.

Na halloweenowym party wydanym przez takie sławy, jak modelka Anja Rubik i raper Kanye West (który niedawno zadebiutował jako projektant ), nie mogło zabraknąć gwiazd.

Gościem numer jeden była zdecydowanie spodziewająca się dziecka Beyonce . Piosenkarka (tym razem solo, bez męża u boku) wykazała się poczuciem humoru przebierając się za pszczołę - wyszło zabawnie i słodko.

BeyonceBeyonce Mat. prasowe

Wśród zaproszonych znaleźli się też siostra Beyonce, Solange , oraz Ryan Philippe , Snoop Dogg i niemała liczba osób związanych z modą: Naomi Campbell , Doutzen Krous , Peter Dundas i Jason Wu . Ten ostatni przebrał się za przerażającego chłopca z horroru "Klątwa" i zamieścił kilka zdjęć z imprezy na swojej stronie:

Jason WuJason Wu jasonwustudio.tumblr.com

Choć głównym motywem imprezy byli cyganie (tancerki zaprezentowały taniec brzucha, stawiano też tarota), to właściwie tylko Rubik ubrała się w tym stylu. West postanowił oddać hołd Michaelow Jacksonowi - wyglądał jak piosenkarz w teledysku do "Thrillera".

Kanye WestKanye West Mat.prasowe

Podobno Solange Knowles nie pozwalała, by zrobiono jej choć jedno zdjęcie. Mówi się, że doszła do wniosku, że przebrała się zbyt odważnie, co mogłoby zostać źle zrozumiane (źródło: nydailynews.com ). Z kolei Beyonce bawiła się do prawie 3 nad ranem i nie przeszkadzał jej ani tłok ani papierosowy dym.

Dodajmy, że tego samego dnia odbyło się halloween party wydane przez Heidi Klum . Gwiazda organizuje taką imprezę co roku i za każdym razem zaskakuje strojem. Tym razem wyglądała tak:

Klum o swojej stylizacji powiedziała: 'To jest martwe ciało bez skóry. To właściwie ja, bez skóry. Widać wszystkie moje żyły i krew. Nie czuję się w tym nago, bo stylizacja jest bardzo kolorowa.'Klum o swojej stylizacji powiedziała: "To jest martwe ciało bez skóry. To właściwie ja, bez skóry. Widać wszystkie moje żyły i krew. Nie czuję się w tym nago, bo stylizacja jest bardzo kolorowa." CAPITAL PICTURES/MJT/AdMedia/Capital Pictures/Forum

Cóż, my zdecydowanie wolimy cygankę Anji Rubik .

Więcej zdjęć z eventu znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: