Joanna Kudzbalska w "Glamour", Magda Roman w "Telva"

Magda Roman wróciła z sesji w Hiszpanii, Asia Kudzbalska zmienia się jak kameleon na stronach Glamour. Dziewczyny z Top Model 2 radzą sobie coraz lepiej!

Jak wiadomo, dziewczyny z "Top Model 1" zawiodły. Albo zasilały półkę "Classic" w D'vision albo, mimo prób ich wylansowania, popadały w zapomnienie. Paulina Papierska ma status przebrzmiałej gwiazdy reality show, piękna, ale niska Ola Kuligowska pogrążyła się w świecie reklamowego fotomodelingu, a Kasia Smolińska zadowoliła się statusem celebrytki. O rokujących Ani Piszczałce i Nicole Rosłoniec mówi się coraz rzadziej.

Ciekawe czy zeszłoroczne kandydatki skręcają się z zazdrości oglądając tę edycję. Wprawdzie bardziej przypomina "Big Brother", ale tez bardziej dba o kontakty międzynarodowe i pozwala modelkom udzielać się w świecie zewnętrznym jeszcze przed finałem. Zaproszenie Wayne'a Sterlinga zaowocowało bardzo sprawnym debiutem Magdy Roman. Teraz Joanna Kudzbalska stanęła przed obiektywem duetu Raphael Delorme & Thierno Sy .

Fotografowie bardzo w porządku, bardzo mili, i z Paryża, także może to dobry krok w kierunku fashion weeku paryskiego. - mówiła na planie modelka.

Nie przesadzajmy Joanno, Delorme i Sy robią bardzo udane zdjęcia, ale na razie znani są głównie ze współpracy z portugalskim Vogue, ukraińskim L'Officiel i właśnie Glamour. Do pierwszej ligi jeszcze im trochę brakuje.

Asia Kudzbalska w sesji dla Glamour - backstageAsia Kudzbalska w sesji dla Glamour - backstage screen ze strony topmodel.tvn.pl

W "Glamour" Asia miała przemienić się w divę a lat 70., w stylu legendarnego nowojorskiego klubu Studio 54 , przestrzeni dzikich imprez, wszelkiego rodzaju narkotyków i środowiska Andy'ego Warhola. Dlatego stylizacyjna przesada była mile widziana, a Asia ciągle zmieniała peruki, kolory szminki i kiczowatą retro biżuterię. Cel: udowodnić, że Kudzbalska ma potencjał modelki-kameleona. Osiągnięty.

W programie Joasia nie powala. Ma bardzo udane zdjęcia, ale jej niestandardowa uroda i miodowy kolor włosów, sprawiają że często wypada blado na tle ładniejszych koleżanek.Tylko, że te drugie trafią do kampanii reklamowych bielizny, a Asia ma szansę pójść w ślady słynnych modelek-kameleonów, jak Linda Evangelista w latach 90. i Anja Rubik w XXI wieku. Dzięki sesji w "Glamour" wreszcie rozumiemy, co jurorzy widzą w tej dziewczynie. Szczególnie podoba nam się Joanna w ciemnej peruczce i z podkreślonymi ustami, ale trochę już nudzi uporczywe wybielanie brwi początkujących modelek.

Zdjęcia z sesji i backstage w GALERII!

U drugiej rokującej kandydatki tej edycji, Magdy Roman, również same dobre wieści. Właśnie wróciła z Hiszpanii, gdzie pozowała Marcinowi Tyszce dla magazynu Telva , zupełnie jak Anja Rubik w zeszłym miesiącu . Dzięki hiperaktywnemu na FB Marcinowi Tyszce wiemy, że dla Magdy była to pierwsza podróż zagraniczna i pierwszy lot. Fotgraf podsumował sesję na swoim profilu (pisownia oryginalna):

Magda poradzila sobie wczoraj swietnie na sesji- choc nie rozumiala co ludzie mowia,nad cialem musi jeszcze duuuuzo pracowac ale ekipa z Madrytu byla zachwycona- make up artists Pablo Iglesias- to najwieksza gwiazda hiszpanskiego swiata mody i jedyny makijazysta Penelope Cruz do wszystkich zdjec i kampanii - mial milion pomyslow na Magde ... 12 zdjec swietnych zdjec w jeden dzien- efekt juz w grudniu - a telefelon pani Roman nie przestaje dzwonic...nawet sobie nie wyobrazacie jakie magazyny zaczynaja sie o nia ubiegac....

Na razie nie znamy efektów sesji, ale zamieszczamy zdjęcia z planu, gdzie Magda pozuje z Tyszką i Iglesiasem.

Także w GALERII .

Filmowa sesja w Top Model 2

Dziewczyny pozują dla Łukasz Ziętka, fotografa K Mag

Trochę więcej o kandydatkach

Więcej o: