Ania Kuczyńska "Piñata" - lookbook kolekcji wiosna lato 2012

Kolejny świetny lookbook od duetu fotografów Krajewska & Wieczorek. A także okazja do przyjrzenia się kolekcji Ani Kuczyńskiej bez efektów specjalnych Dody.

Krajewska & Wieczorek na Prezydenta! No dobrze, duety nie mają szans na to stanowisko, ale fotografowie bardzo sprawnie utrwalają swoją pozycję na kartach historii polskiej mody. W ciągu jednego tygodnia miały premierę sesje wiosennych kolekcji dwóch istotnych projektantów i obie są  dobre.

Przydymione zdjęcia nawiązują do klimatu epoki, która zainspirowała projektantkę - przełomu lat 70. i 80. Dzięki Pinacie mają powrócić ikony z tamtych lat: kobiety Micka - Bianca Jagger i Jerry Hall, a także Diana Ross i księżna Karolina z Monako . Monochromatyczna paleta kolekcji i czarno-białe zdjęcia mają nawiązywać do zdjęć z tamtych lat, które zbudowały legendy nowojorskiej bohemy. Swoboda, beztroska zabawa, nielegalne używki i kultowy klub 54 - ten klimat ma przyświecać nowej kolekcji Kuczyńskiej.

Zamiary projektantki są zdecydowanie bardziej widoczne w lookbooku, niż w zdominowanym przez piosenkarkę pokazie. Sesja wydaje się nawiązywać do niesławnej instytucji hipstera, ale jest uroczo przewrotna. Świetnie prezentuje juchtowe baskinki projektantki (najlepsze baskinki od czasu kolekcji "180°" Zienia!) i eksponuje miękką linię jedwabnych tunik. z wielu prostych, oversize'owych koszul pokazanych na polskich wybiegach w ostatnim czasie, ta czarna od Kuczyńskiej jest najciekawsza. Świetny jest także biały kombinezon z szortami, przepasany kremowym paskiem-baskinką.

A jakie są Wasze typy z kolekcji "Pinata"?

Zapraszamy na dekadenckie party z Anią Kuczyńską - w GALERII .

Pokaz Ani Kuczyńskiej wiosna 2012 z udziałem Dody

Pokaz Zień wiosna lato 2012 - "Look at Me"

Krajewska i Wieczorek fotografują kampanię Zienia

Podoba Wam się lookbook kolekcji Ani Kuczyńskiej?
Więcej o: