Warsztaty ślubne "White" Agaty Wojtkiewicz

20 i 27 listopada, w Warszawie i w Łodzi odbędzie się kolejna edycja warsztatów ślubnych Agaty Wojtkiewicz - ?White - wszystko o ślubach?. Lula patronuje inicjatywie projektantki.

Projektantka spotka się z przyszłymi pannami młodymi w dwie kolejne niedziele, najpierw w Łodzi, później w Warszawie. Agata Wojtkiewicz zaprasza szczególnie kobiety, które chciałyby uciec od banałów typowej mody ślubnej.

Warsztaty składają się z pokazu sukien ślubnych Wojtkiewicz oraz porad stylisty i projektantki dotyczące doboru sukni i wszelkich dodatków. Katarzyna Rychlewska z Kate&Kate będzie przekonywać uczestników warsztatów, że kolorowa, okazała biżuteria pasuje do ślubnych kreacji. Suknie, biżuterię oraz makijaże ślubne zaprezentują modelki z warszawskiej agencji WonderModels. Uczestniczki warsztatów będą mogły także uzyskać poradę florysty i fotografów ze Snap Studio.

Łódź : Łódzkie warsztaty "White - wszystko o ślubach" odbędą się 20 listopada 2011 roku, o godz. 15.00 w andel's Hotel Łódź . Designerski hotel był także gospodarzem kilku imprez towarzyszących Fashion Week Poland.

Warszawa : 27 listopada 2011 roku, o godz. 15.00 w Polonia Palace Hotel . Oba hotele specjalizują się w organizacji wyjątkowych przyjęć weselnych.

Zapisy : Za pośrednictwem strony http://white.ezapisy.pl/ . Koszt uczestnictwa to 50 zł od osoby.

Serdecznie zapraszamy!

Poprzednia edycja odbyła się w lutym. Przebieg warsztatów dokumentowaliśmy na zdjęciach i filmie:

GALERIA

Nietypowa sesja klientek Agaty Wojtkiewicz

Warsztaty Ślubne Agaty Wojtkiewicz