Andrej Pejic w Numéro - poznajecie?

Kolejny raz na planie zdjęciowym spotkali się Andrej Pejic i Ginta Lapina. Tylko, że tym razem trudno ich rozróżnić!

Magazyn Numéro jest znany ze świetnych, awangardowych sesji. To w nim ukazały się niesamowite akty Magdy Frąckowiak , zbudowane z nakładanych na siebie klatek. Teraz fotograf Sebastian Kim zrealizował dla Numéro edytorial pt. "Les Gémeaux" (fr. bliźnięta). Rzeczywiście, dzięki bliźniaczym stylizacjom i wizażowi łotewskiej top modelki i Andreja , widzimy dwie lodowato piękne siostry. Co prawda, Pejic jest siostrą brzydszą, ale i tak znów zawstydza swoją urodą trzy czwarte płci pięknej.

Ginta i Andrej spotkali się wcześniej i to niedawno. Oboje pracowali przy kampanii Marc by Marc Jacobs na wiosnę 2011, składającej się ze zdjęć młodych ludzi na wyprawie przez spalony słońcem krajobraz. Wtedy Andrej pozował w męskich ubraniach marki, a podobieństwo modeli dodatkowo maskowało szalone afro na głowie Ginty Lapiny .

kampania Marc by Marc Jacobs (wiosna/lato 2011)kampania Marc by Marc Jacobs (wiosna/lato 2011) fot. mat. prasowe W tej nieodległej epoce Pejic był jeszcze androgynicznym modelem, a nie "seksbombą bez piersi". Teraz, jako sobowtór Lapiny, jest bardziej kobiecy niż kiedykolwiek . Przypominamy, że Andrej, nawet na spotkaniu sławnych Australijczyków z Królową Brytyjską pojawił się w damskim stroju. Model żartował, że dla kontaktu z Victoria's Secret mógłby zmienić płeć, ale nie identyfikuje się jednoznacznie jako osoba transseksualna. Dlatego niepokoi takie zaszufladkowanie wizerunku Pejica . Jego urok polega na swobodnym balansowaniu między płciami, a od kilku miesięcy wydaje się tracić kontakt ze swoim męskim pierwiastkiem.

W Numéro "bliźniaczki" noszą suknie od Lanvin, Dolce&Gabbana, Louis Vuitton ; płaszcze i garsonki od Chanel, Guess i Jean Paul Gautier. Stylizacje Charlesa Varenne są proste, ale bezbłędne. Sesja jest przepiękna, ale zaczynamy tęsknić za bardziej dwuznacznym wizerunkiem Andreja . Ostatnio jest tylko jedną z wielu pięknych blondynek świata mody.

CAŁY EDYTORIAL W GALERII

Zobacz też:

Andrej i Ginta w kampanii Marc by Marc Jacobs

Andrej Pejic w dodatku do El Pais

Czy Andrej Pejic jeszcze jest interesujący?
Więcej o: