Magazyn "Dazed & Confused": 20 niezwykłych okładek na 20-lecie istnienia

Brytyjski magazyn "Dazed & Confused" świętuje 20-lecie oferując 20 okładek z udziałem znanych gwiazd i wybranych przez nich debiutantów. W projekcie udział wzięli m.in. Kate Moss, Eva Green, Pharrell Williams i Chloe Sevigny.

20 okładek to dużo, a jednak na taki gest w stronę czytelników zdobył się brytyjski magazyn "Dazed & Confused" . Z okazji swojego 20-lecia pismo przygotowało specjalną edycję grudniowego numeru. Na jego okładkach znajdziemy 20 gwiazd od lat obecnych w światowych mediach (np. Kate Moss , Alicia Keys , Pharrell Williams ) oraz wskazanych przez nie debiutantów typowanych na "popkulturowych bohaterów przyszłości".

Pharell WilliamsPharell Williams dazeddigital.com

Każdą sesję autorstwa współzałożyciela magazynu, Rankina (fotografował m.in. Britney Spears, Kylie Minogue, Spice Girls, Madonnę i The Rolling Stones), uzupełnia wyjątkowy wywiad.

To wyjątkowe wydanie "Dazed & Confused" pojawi się w sprzedaży 17 listopada. Tymczasem magazyn udostępnił w ramach tzw. teasera kilka zdjęć okładkowych - znajdziecie je w naszej GALERII

Więcej o: