"VIVA! Najpiękniejsi. I ty możesz sięgnąć gwiazd" - wyjątkowy klip z udziałem gwiazd

W tym roku plebiscyt "Viva! Najpiękniejsi" odbywa się wraz z wielką akcją charytatywną zwaną "I ty możesz sięgnąć gwiazd". W klipie do piosenki promującej akcję wzięli udział dotychczasowi laureaci plebiscytu, w tym Grażyna Torbicka, Marta Żmuda Trzebiatowska, Paweł Małaszyński. Teledysk już jest - jak wam się podoba?

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kasia Cichopek, Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński, Natasza Urbańska i wielu innych nagrodzonych w konkursie "VIVA! Najpiękniejsi" wzięło udział w nagraniu wyjątkowej piosenki i teledysku. Utwór promuje akcję charytatywną "I ty możesz sięgnąć gwiazd", która począwszy od tego roku będzie towarzyszyć plebiscytowi dwutygodnika "VIVA!" .

Akcja ma na celu wsparcie utalentowanych dzieci wychowywanych w rodzinnych domach dziecka oraz rodzinach zastępczych. Honorową kapitułę przedsięwzięcia tworzą właśnie dotychczasowi laureaci "VIVA! Najpiękniejsi". To oni zadecydują, które dzieci otrzymają program stypendialny. Co roku kapituła będzie powiększona o dwóch kolejnych laureatów.

Teledysk zadebiutował wczoraj podczas wielkiej inauguracji plebiscytu "VIVA! Najpiękniejsi", a od dziś można też obejrzeć go w sieci:

 

Jak wypadły w nim gwiazdy? I jak poradziły sobie ze śpiewem (a niektóre też z tańcem)?

Zdjęcia z teledysku znajdziecie też w naszej GALERII

Zobacz również:

Najlepiej ubrani na inauguracji plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi"

Więcej o: