Karlie Kloss: głośny debiut Victoria's Secret

Ulubienica Ameryki, młodziutka Karlie Kloss, dorasta. 19-letnia modelka postanowiła podkręcić swój wizerunek bardziej zalotnymi sesjami i występem w najważniejszym bieliźnianym show na świecie.

Karlie Kloss ma dopiero 19 lat, doświadczenie godne 25-latki i nieprawdopodobną pozycję w świecie mody. Ameryka kocha swoją piękność do tego stopnia, że w tym roku doszła do 4. miejsca rankingu models.com! Tym samym, została jedynym dzieciakiem w pierwszej piątce (a właściwie szóstce, bo 2. miejsce jest obecnie ex aequo ).

Jednak Karlie znudziła się etykietka cudownego dziecka modelingu, dlatego zaczęła budować wizerunek dorosłej modelki. Zaczęło się od głośnej sesji w magazynie Allure , w której Mario Testino zrobił bardzo subtelne, lekko prześwietlone fotografie Kloss wystylizowanej na lata 70. Wybitna sesja, zawierała tzw. nagość zakrytą, co wprawiło pruderyjnych Amerykanów w pewną konsternację. W Internecie pojawiły się głosy, że Karlie jest jeszcze nastolatką i nie przystoją jej nagie sesje. Hmm, gdyby Amerykanie widzieli nasze "Top Model"...

Teraz nastąpił dalszy ciąg "dojrzewania" Karlie Kloss . Ostatnio zadebiutowała na pokazie bielizny Victoria's Secret na 2012 r . Wyszła w trzech stylizacjach i zamknęła pokaz w najbardziej kuriozalnej z nich. Ostatnią część prezentacji zajmuje młodsza linia PINK (Karlie już ją reklamowała) - finałowa kreacja składała z różowych butów, skrzydeł z neonowych rurek i... olbrzymiego kupra ze spłaszczonej kuli dyskotekowej.

Kloss świetnie wpasowała się w klimat Victoria's Secret . Jej niebotycznej długości nogi godnie prezentują nawet najbardziej absurdalną bieliznę. Ni jesteśmy jednak przekonani, co do min, a właściwie minek, jakie prezentowała Amerykanka na wybiegu. Może film z pokazu (premiera 29.11) wyjaśni dlaczego Karlie puszczała buziaczki i prezentowała uśmiech pytona.

W GALERII Karlie na wybiegu VS i w kontrowersyjnej sesji dla Allure .

Zobacz też:

Victoria's Secret - najbardziej spektakularne kreacje z pokazu 2011

Więcej o: