Zuzanna Bijoch ubrana w Gucci pozuje dla Telvy

Hiszpański magazyn znów zaprasza znów umieszcza Polkę na okładce.  Tym razem jest to Zuzanna Bijoch w powszechnie znanej sukni Gucci.

Hiszpański magazyn high fashion ma słabość do Polek. Do ikon ( Anja Rubik ), zupełnych debiutantek ( Magda Roman ) i do szybko wschodzących gwiazd ( Zuzanna Bijoch ). Na sesję objawienia "Top Model 2" wciąż czekamy, ale w listopadowym numerze Telvy znajdziemy Zuzę Bijoch w edytorialu opartym na jesienno-zimowej kolekcji Gucci . Co ważniejsze, do do Polki należy też okładka.

Znów wykorzystano typowy patent na Zuzannę - mocny i ciemny makijaż oka i dyskretne loczki sprawiają, że Bijoch wygląda bardzo retro (mniej więcej lata 20.). Również filcowe kapelusze przypominają o początkach XX w. Stylizacje złożone są konsekwentnie z ubrań Gucci z kolekcji jesiennej 2011 - bardzo kobiecych, ale jednocześnie trudnych, bo lekko postarzających. Szyfonowe, zwiewne, ale zabudowane suknie, futra i kapelusze kojarzą się raczej z grupą wiekową 35+. Na okładkową suknię zdecydowała się Olivia Wilde , ale jej stylizacja spotkała się z ostrą krytyką mediów (trochę niesłuszną). Z długimi szyfonami świetnie sobie za to poradziła starsza Jennifer Lopez .

Kasia Zielińska vs. Jennifer LopezKasia Zielińska vs. Jennifer Lopez East News

W magazynie Telva, Zuza Bijoch wcieliła się rolę najmłodszej na świecie wielbicielki jesiennego Gucci . I choć niektóre zdjęcia są świetne, trudno nam się oprzeć wrażeniu, że stylizacje nie pasowały do młodziutkiej modelki.

Magazyn: Telva, listopad 2011 Modelka: Zuzanna Bijoch Zdjęcia: Alfonso Ohnur

Obejrzyjcie GALERIĘ i sami oceńcie - podoba Wam się hiszpańska sesja Zuzanny Bijoch?

Zobacz też:

Zuzanna Bijoch pozuje z siostrą w stylu lat 20.

Zuzanna Bijoch w Glamour Exclusive

Podoba Wam się sesja Zuzy Bijoch z Telvy?
Więcej o: