Już są! Repliki sukien Belli Swan i Pippy Middleton pojawiły się w sprzedaży

Już teraz można nabyć identyczną suknię, jak ta, w jakiej Bella Swan wzięła ślub z ukochanym Edwardem, oraz ta, w jakiej Pippa Middleton towarzyszyła swojej siostrze Kate podczas królewskiego ślubu. Mamy zdjęcia!

Pippa Middleton i Bella Swan . Pierwsza jest siostrą żony przyszłego króla Anglii, druga bohaterką sagi "Zmierzch", w którą wciela się amerykańska aktorka Kristen Stewart. Choć wydają się tak różne, to jednak coś je łączy - ich suknie są obecnie najpopularniejszymi kreacjami na świecie.

Chodzi oczywiście o suknię ślubną, w jakiej Swan poślubiła ukochanego Edwarda Cullena w najnowszej części sagi, oraz o suknię druhny, w jakiej Middleton wystąpiła na ślubie siostry. Suknię Belli zaprojektowała Carolina Herrera i jeszcze przed premierą filmu mówiono, że wkrótce powstanie jej replika . O kreacji Pippy media rozpisywały się częściej niz o sukni slubnej jej sławnej siostry. To właśnie kreacja od Sarah Burton, jaką tego wyjątkowego dnia włożyła Pippa, wywindowała młodszą siostrę Kate Middleton do rangi gwiazdy. Cały świat zachwycał się tym, jak pięknie suknia podkreśliła figurę Pippy, a wielu uważało nawet, że suknia druhny była dużo ładniejsza od sukni Panny Młodej.

Teraz sławne suknie stały się powszechnie dostępne. Gdy tylko repliki kreacji Belli Swann pojawiła się w butiku Alfreda Angelo (to on jest odpowiedzialny za oficjalną kopię sukni), wyprzedały się co do jednej sztuki w przeciągu kilku godzin. Ciekawi was cena? Było to 799$, czyli ok. 2400 zł .

Replika sukni Belli SwanReplika sukni Belli Swan Mat.prasowe

Suknia Pippy Middleton projektu domu mody Alexander McQueen trafiła do sprzedaży dopiero w tym tygodniu. Jej zakup umożliwił znany butik internetowy Net-a-Porter oferujący rzeczy najbardziej luksusowych światowych marek. Suknia różni się cenowo od poprzedniej - kosztuje ponad 9000 zł .

Suknia Alexandra McQueenaSuknia Alexandra McQueena Net-a-Porter

Ciekawi nas, która z kreacji podoba wam się bardziej - Belli Swann czy Pippy Middleton? Zagłosujcie w naszym sondażu .

Dużo więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII

Którą suknię wolisz - Belli Swan czy Pippy Middleton
Więcej o: