Magda Roman i Honorata Wojtkowska dla Mohito Glamour Collection

Wieczorowa kolekcja Mohito powstała we współpracy z magazynem Glamour. Przy okazji aż dwie dziewczyny z "Top Model 2" dostały pracę.

Magazyn Glamour od początku współpracuje z programem TVN "Top Model". Redaktor naczelna czasopisma miała okazje poznać uczestniczki drugiej edycji i zobaczyć je w czasie pracy na planie. Najwyraźniej spodobały jej się Magda i Honorata, bo obie znalazły pracę przy nowym projekcie Glamour i polskiej marki Mohito .

Glamour Collection MohitoGlamour Collection Mohito mat. prasowe Mohito

Honorata Wojtkowska pojawiła się na wybiegu, a jej bardziej rozpoznawalna koleżanka Magda Roman została twarzą kampanii. Niestety, zdjęcia z kampanii wstawimy dopiero jutro, ale koniecznie zobaczcie film promocyjny z Magdą Roman . W galerii możecie za to zobaczyć jak w strojach z Glamour Collection by Mohito prezentowała się Honorata .

To zlecenie może wskazywać, że dwie kandydatki z "Top Model 2" mają szanse na karierę poza ekranem telewizora. Obie mają dobre warunki i, przede wszystkim, ciekawą twarz, która inspiruje fotografów. Niestety, obie mają trochę "niemodelkowe" wymiary, a efekty diety są na razie subtelne. Kibicujemy dziewczynom, wydaje się że kilka kilo dzieli je od prawdziwej kariery!

Więcej w GALERII.

Film z backstage'u sesji promującej Glamour Collection by Mohito ( marekborninski.pl )

GLAMOUR COLLECTION BY MOHITO from Marek Borninski on Vimeo .

Już dziś kolejny odcinek "Top Model 2" i nasz komentarz do paryskiej wyprawy!

Zobacz także:

Top Model 2 - sesja w stylu dawnego kina

Top Model 2 - zobacz jak kandydatki poradziły sobie w pokazie Wolińskiego

Mohito - Glamour Collection w serwisie Groszki.pl

Więcej o: