Pokaz nowej kolekcji marki La Mania towarzyskim wydarzeniem sezonu

Lula gościła na wielkim pokazie najnowszej kolekcji marki La Mania - dowiedzcie się, jak było i zobaczcie zdjęcia z imprezy.

La Mania - zobacz nową kolekcję

O tym pokazie było głośno na długo przed samym wydarzeniem. Po pierwsze, zastanawiano się, czym tym razem zaskoczy nowoczesna marka Joanny Przetakiewicz , a także, jakie zmiany zaszły w teamie La Manii . Po drugie, wszyscy oczekiwali równie wielkiej imprezy, jak marcowy pokaz marki w Arkadach Kubickiego. I chyba nikt nie był zawiedziony.

Zaproszenie na pokaz marki La ManiaZaproszenie na pokaz marki La Mania Mat.prasowe

Kopia zaproszenia na pokaz autorstwa Sashy Knezevica

Pokaz zorganizowano w malowniczej Sali Marmurowej Pałacu Kultury. Wysokie kolumny potęgowały wrażenie wyrafinowanej elegancji i - nie bójmy się tego słowa - bogactwa. W pierwszych rzędach zasiadły gwiazdy wielkiego formatu m.in. Grażyna Szapołowska z Erykiem Stępniewskim, Małgorzata Socha, Monika Olejnik z partnerem czy nagrodzony Oscarem kompozytor Jan A. P. Kaczmarek. Miło zaskoczyła nas obecność modelki i artystki Oli Chaberek (prywatnie byłej narzeczonej Mariusza Trelińskiego), której już dawno nie było na warszawskich salonach. Ola jak zawsze prezentowała się bardzo stylowo. Pojawiła się też Halina Młynkowa ubrana w niebieski kostium La Manii, uważany za jedną z najlepszych kreacji imprezy:

Halina MłynkowaHalina Młynkowa La Mania/Facebook

Na początku specjalnie dla zgromadzonych gości wystąpiła śpiewaczka operowa, Aleksandra Kurzak . Gwiazda występująca na scenach całego świata dała się poznać szerszej publiczności odwiedzając studio Kuby Wojewódzkiego. Showman nie krył wówczas zachwytu nad jej głosem - i nie ma się czemu dziwić, bo śpiew Kurzak naprawdę elektryzuje. Artystka miała na sobie oczywiście kreację La Manii, a do niej oryginalny zielony kapelusz:

Aleksandra KurzakAleksandra Kurzak La Mania/Facebook

Następnie odbył się pokaz. Co ważne - muzyka, w przeciwieństwie do innych eventów modowych, na reszcie nie była za głośna i świetnie korespondowała z klimatem kolekcji. La Mania zaprezentowała to, z czego słynie, i za co kochają ją klientki - minimalistyczne wzornictwo, kobiece fasony, doskonałą jakość i piękne kolory. Pełną recenzję kolekcji przeczytacie już wkrótce.

Po prezentacji Joanna Przetakiewicz wyszła na wybieg w towarzystwie teamu kreatywnego marki. Po głośnych oklaskach i krótkim przemówieniu zaprezentowała swój wywiad z projektantem Chanel, Karlem Lagerfeldem , nazywanym "ojcem chrzestnym" La Manii.

O kolekcji słyszeliśmy wyłącznie superlatywy - chwaliły ją m.in. stylistka gwiazd Martha Tarnowska, a także Małgorzata Socha, Magda Grycan i Anna Czartoryska, która powiedziała nam m.in:

Sukienki La Mania dodają kobietom pewności siebie i eksponują ich naturalne piękno.

Joanna Przetakiewicz przez cały wieczór zbierała gorące gratulacje, a bukietów kwiatów, jakie otrzymała, nie miała już gdzie położyć. My poza świetną kolekcją pogratulowaliśmy Joannie jeszcze jednego - doskonałego stylu. Bo dyrektor kreatywna La Manii znów wyglądała perfekcyjnie - elegancko, a przy tym nowocześnie, i jak zwykle w zwracającym uwagę nakryciu głowy:

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz Kolaż Lula.pl

Tym, który gratulował jej najdłużej i najczulej był oczywiście Jan Kulczyk . Polski miliarder, od lat pozostający w związku z Przetakiewicz, musiał być bardzo dumny ze swojej ukochanej.

Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia w naszej GALERII

Tekst: Natalia Hołownia

Zobacz również:

La Mania - pokaz kolekcji wiosna lato 2012, czyli złota polska wiosna

Rozmowa z Joanną Przetakiewicz i projektantkami domu mody La Mania

Więcej o: