La Mania lookbook kolekcji "4 element" (wiosna 2012)

Jeśli jeszcze nie przekonaliście się do udanej kolekcji La Mania na wiosnę 2012, obejrzyjcie tajemnicze zdjęcia z lookbooka z Emilią Nawarecką.

Rozmyte tło, ściany z polerowanego metalu i piękna modelka ubrana w stroje z najnowszej kolekcji La Mania. Tak wygląda koncepcja lookbooka kolekcji "4 element". Za obiektywem stanął często współpracujący z marką fotograf Sebastian Cviq . Do współpracy zaproszono Emilię Nawarecką - modelkę, która ma bardzo dużo prestiżowych zleceń w kraju, ale dopiero w 2011 r. zaczęła pozować w znaczących projektach za granicą. Razem z Moniką Sawicką pozowała w jesiennej kampanii Celine , a ostatnio wystąpiła w edytorialu na stronie vogue.com. Jeśli tak dalej pójdzie, być może lookbook La Mania będzie jednym z ostatnich polskich zleceń Emilii .

dd lamania.com

W porównaniu ze zdjęciami Maddie Kulickiej (zdj. powyżej), promującymi kolekcję jesienną, wiosenna kolekcja została pokazana w nieco psychodelicznym stylu. Lekko rozmyte tło, długie naświetlania, pozy modelki - to wszystko tworzy efekt zupełnie odrealnionej przestrzeni, a jednocześnie eksponuje ubrania, zamiast odwracać od nich uwagę.

Bardzo udane zdjęcia, dobrze wpisujące się w charakter kolekcji. O samych ubraniach pisać tu nie będziemy, bo naszą recenzję wiosennej kolekcji znajdziecie tutaj:

Zobacz lookbook w GALERII!

La Mania - zobacz nową kolekcję

Więcej o: