Magda Roman i Honorata Wojtkowska - kontrakt z D'vision i sesja w Glamour

Żadna z nich nie zostanie "top model 2" w TVN, ale na razie to one najlepiej radzą sobie w branży. Zobacz jak wyszły zdjęcia Magdy i Honoraty w Glamour.

Sesję w Glamour Honorata zawdzięcza pełnemu uroku zachęcaniu do szamponu Pantene. Historia Magdy jest dłuższa, po buncie i odejściu z programu świat na zewnątrz już czekał z otwartymi ramionami. Media okrzyknęły ją bohaterką, bo nie chciała się rozebrać, a agencja D'vision szybko znalazła dla niej zlecenia, także zagraniczne. Wciąż czekamy na efekty hiszpańskiej sesji Magdy , a w kraju modelka pracuje jako twarz specjalnej kolekcji Glamour Collection by Mohito . Jej sesja w magazynie Glamour funkcjonuje też jako kampania kolekcji. Magdę fotografował

Obie modelki zyskały w programie aprobatę Anny Jurgaś , redaktor naczelnej Glamour, ale to Asia jest jej faworytką (jej sesja pojawiła się w poprzednim numerze). Jak dotąd tylko Magda i Honorata prosto z programu trafiły do działu "New faces" agencji D'vision. Jak wiemy z doświadczenia uczestniczek poprzedniej edycji - kluczowe jest natychmiastowe wejście do zawodu. Z zeszłorocznej edycji, dziś liczy się właściwie tylko Ania Piszczałka (ew. Ola Kuligowska, ale w fotomodelingu).

Obejrzyjcie zdjęcia z Glamour. Czy to Magda i Honorata będą prawdziwymi zwyciężczyniami programu? Czy może tym razem laureatka poza tytułem wygra wielką karierę?

W GALERII zdjęcia z Glamour : Magdy i Honoraty oraz kilka zdjęć zrobionych Honoracie w D'vision!

Zobacz też:

Dziewczyny z "Top Model 2" na paryskich wybiegach

Magda Roman i Honorata Wojtkowska dla Glamour Collection by Mohito

Top Model 2 w Paryżu - sesja ze scenami z paryskiego życia

Więcej o: