Powrót Pauliny Papierskiej z "Top Model 1"

W samym środku gorącej atmosfery wokół nowej edycji "Top Model", w sieci pojawiła się nowa sesja zwyciężczyni pierwszej edycji - Pauliny Papierskiej.

Sesja o znaczącym tytule "Great Comeback" autorstwa Aleksandry Zaborowskiej ma przywrócić nieco zapomnianą Papierską bezlitosnemu światu mody. Nie wiemy czy to nastąpi - Paulina nadal jest tak samo niska, śliczna i słodka, jak tuż po wygranej w programie. Ale jedno nie ulega wątpliwości - bardzo przyjemnie się na nią patrzy! Sesja nie przyniesie ujmy ani fotografce, ani modelce.

Oszczędne, ale mocno zdefiniowane stylizacje Joanny Kostki przemieniają Papierską w bardzo różne postacie. W koronkowej sukieneczce z kołnierzykiem jest laleczką z porcelany, piękną, delikatną, słodką aż do znudzenia. Wizerunek nabiera charakteru, kiedy laleczka dzierży w dłoni... łopatę. Świetnie wyszły też ujęcia z innym rekwizytem pozornie niepasującym do modelki - fajką. Skromna i delikatna Papierska wypada bardzo dobrze w sesjach, które przełamują jej medialny wizerunek. Dobrze sprawdziły się też polakierowane na czarno brwi. Na zdjęciach znajdziemy jeszcze jedną Papierską - zmysłową. W makijażu smoky eyes , ubraną tylko w spódnicę maxi, bardziej pewną siebie niż zwykle.

Jeśli powrót Pauliny Papierskiej w rok po sukcesie w TVN jest jeszcze możliwy, sesja z Zaborowską z pewnością jej w tym pomoże. Efekt ich pracy jest intrygujący, chociaż, mimo tych wszystkich wcieleń, Paulina nadal wydaje nam się mało uniwersalną modelką. Życzymy modelce więcej takich sesji!

Edytorial: Great Comeback

Modelka: Paulina Papierska |D'Vision|

Wizaż: Sylwia Pniewska

Stylizacja: Joanna Kostka

Foto: Aleksandra Zaborowska (www.aleksandrazaborowska.com)

Zobacz nową sesję Pauliny w GALERII

Zobacz też:

Półfinałowa, paryska sesja w "Top Model 2"

Półfinał Top Model 2 - relacja z odcinka

Ania, Michalina i Olga na wybiegu u Valeriena Hughes i Claudine Ivari

Więcej o: