Olga Kaczyńska wygra Top Model... wg bukmacherów

Bukmacherzy już zdecydowali - laureatką Top Model 2 ma być Olga Kaczyńska. Zobacz ile możesz zarobić obstawiając kandydatki.

Firma STS na co dzień zajmuje się przyjmowaniem zakładów na drużyny piłkarskie, siatkarskie itp., ale w momentach takiej wagi zajmuje się także telewizją. Po raz kolejny każdy pełnoletni (i zainteresowany hazardem) klient może zarobić na programie "Top Model". Najmniej zarobi ryzykant typujący Olgę Kaczyńską - to ona według bukmacherów zatriumfuje w środowym finale.

Nasi eksperci, po przeprowadzeniu wnikliwych analiz, prognozują, że zwyciężczynią drugiej edycji "Top Model" będzie Olga Kaczyńska. Mimo że wielu wskazuje na Michalinę Manios, jako na potencjalną triumfatorkę, jesteśmy przekonani, że jej ciekawy życiorys nie przełoży się na ostateczny sukces - komentuje Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport.

Najmniejsze szanse ma według rzeczonych ekspertów Michalina Manios . Na postawionym na kwotę 100 zł zakładzie, w razie wygranej, można zarobić następująco:

Olga Kaczyńska - 175,86 zł Anna Bałon - 219,82 zł Michalina Manios - 263,79 zł

Jeśli myślicie, że bukmacherzy znają się tylko na sporcie, warto przypomnieć, że w zeszłym roku to oni przewidzieli wgraną Pauliny Papierskiej . Nieśmiała i drobna Papierska nie była oczywistym typem - modowi eksperci nie dawali jej większych szans. Tym razem, bukmacherzy stawiają na jej zupełne przeciwieństwo - trochę bezczelną i baaardzo pewną siebie Olgę . Czy i tym razem będą mieli rację?

W zeszłym roku, eksperci zakładów sportowych najniżej oceniali szanse Ani Piszczałki . Rzeczywiście, kandydatka dostała najmniej głosów smsowych, ale to ona ma teraz wypełniony terminarz. Cóż, świat mody bywa ironiczny.

Wy też zabawcie się w bukmacherów i odpowiedzcie na pytanie KTO WYGRA "TOP MODEL 2"? Nie głosujcie na swoją faworytkę - już jutro rano uruchomimy sondaż z pytaniem kto dla Was jest "top model" i tym samym wybierzemy "Top model Luli":)

A podczas FINAŁU - zapraszamy na fanpage Luli , gdzie będziemy na żywo relacjonować przebieg finału ze studia TVN. To idealna okazja, żeby się z nami pokłócić;)

W GALERII przypominamy zdjęcia Olgi z sesji w programie "Top Model 2"

Zobacz też:

Ania, Olga, Michalina. Która z nich zasługuje na wygraną?

Anja Rubik i D'vision rezygnują ze współpracy z "Top Model"

Kogo widzowie TVN wybiorą na zwyciężczynię "Top Model 2"?
Więcej o: