Olga Kaczyńska wygrała "Top Model 2"!

A jednak! Bukmacherzy i Joanna Krupa górą. Zatriumfowała Olga.

Spodziewaliście się wygranej zahukanej Ani, ale telewidzowie najwięcej smsów wysłali właśnie na Olgę Kaczyńską z Wrocławia . Czy to czkawka polskich telewidzów po wyborze Pauliny Papierskiej w pierwszej edycji? Tym razem, najwięcej SMSów wysłano na zupełne przeciwieństwo poprzedniej zwyciężczyni - superpewną siebie OLGĘ KACZYŃSKĄ ! W przeciwieństwie do poprzedniczki, Olga jest też odpowiednio wysoka (178 cm), ale od Pauliny jest też trochę bardziej masywna. Łączy je jedno - śliczna, dziewczęca twarz. Tylko, że Paulina, ze swoimi ostrymi kościami policzkowymi, była znacznie wdzięczniejszym zadaniem dla fotografów mody.

Olga Kaczyńska jest królową wybiegu. W Paryżu jej delikatna uroda sprawdziła się i u Valeriana Hughes , i u Christophe Guillarme . Niespecjalnie podobały nam się jej zdjęcia, ale imponowała silnym charakterem i naturalną urodą. Pewność siebie, ciężka praca na siłowni i naturalna gracja zostały nagrodzone. Przypominamy, że Olga jako jedyna z kandydatek zmobilizowała się do diety odchudzającej przed Paris Fashion Week. Ania i Asia jej wprawdzie nie potrzebowały, ale Michalinie , a zwłaszcza Honoracie przydałby się mały tuning przed wielką modową podróżą.

Top Model 2 na wybiegach Paris Fashion Week: Ania Bałon, Michalina Manios, Olga KaczyńskaTop Model 2 na wybiegach Paris Fashion Week: Ania Bałon, Michalina Manios, Olga Kaczyńska East News/kolaż lula.pl

Teraz przyszłość nowej polskiej "top model" jest tylko w jej rękach. Czy nauczy się świetnie pozować? Czy zrzuci jeszcze kilka centymetrów, które dzieliły ją od sukienki w pokazie Claudine Ivari?

GRATULUJEMY!

Co myślicie o decyzji telewidzów? Olga zasłużyła sobie na wygraną? Wróżycie jej zagraniczną karierę?

GALERIA ZDJĘĆ OLGI

Czy to dobrze, że "Top Model 2" wygrała Olga?
Więcej o: