Kalendarz Pirelli 2012 - wszystkie zdjęcia Mario Sorrenti

Ujawniono wszystkie 25 zdjęć z kalendarza Pirelli 2012. Zobacz akty Kate Moss, Małgosi Beli, Lary Stone i innych na tle krajobrazu Korsyki.

Kalendarz Pirelli 2012: Kate Moss w mikro-staniku i wiele więcej

Znów nadeszło coroczne święto kobiecego ciała! Najpiękniejsze (i najodważniejsze) modelki świata pozowały dla Mario Sorrenti . Co ciekawe, to pierwszy włoski fotograf w historii kalendarza wydawanego przez włoskiego producenta opon. Bardzo podobały Wam się zdjęcia, które wyciekły jeszcze przed premierą kalendarza, teraz czas na podziwianie całości. Już zazdrościmy VIPom, które mogą poszczycić się własnym egzemplarzem.

W tegorocznym kalendarzu Pirelli znalazły się fotografie modelek z aktualnego topu ( Lara Stone , Joan Smalls , Natasha Poly , Saskia de Brauw ), jak i tych o statusie ikony (Kate Moss, Milla Jovovich) . Pojawiły się też aktorki, parające się modelingiem od czasu do czasu - Margareth Made i Rinko Kikuchi , która była nominowana do Oscara za rolę w filmie "Babel". Polskę tym razem reprezentuje Małgosia Bela . Zabrakło gwiazd kalendarza z zeszłego roku (fotografowanego przez Karla Lagerfelda ) - Anji Rubik i Magdy Frąckowiak. Obie są na topie i nie boją się aktów, więc spodziewamy się jeszcze je zobaczyć w przyszłych edycjach kalendarza.

Wysmakowane fotografie Sorrenti zachwycają surowością formy. W edycji na 2011, Lagerfeld zrealizował koncepcję współczesnej reinterpretacji mitologii greckiej, teraz zamysł zmienił się o 180 stopni. Zamiast wystudiowanych zdjęć studyjnych, mamy kuszące pierwotnością fotografie w plenerze. Korsyka Sorrenti to tajemnicza kraina pełna zapomnianych przez człowieka lasów i chropowatych skał. Ekspozycja jędrnego, harmonijnego ciała na tle surowego kamienia to naszym zdaniem strzał w dziesiątkę. Nagie modelki wydają się jeszcze bardziej idealne na tle zdziczałej przyrody. Chropowatość natury kontra gładka skóra pięknej kobiety - trudno o bardziej efektowny kontrast.

W GALERII znajdziecie wszystkie zdjęcia kalendarza

Która modelka Waszym zdaniem prezentuje się najlepiej?

Zobacz też:

Pokaz najnowszej kolekcji Chanel "Paris - Bombay" (Pre Fall 2012)

Więcej o: