Joanna Krupa w biżuterii Fozailoff wartej 315 tys. złotych

Co świadczy o randze gwiazdy? Na pewno projekty, w jakich bierze udział, ale też - nie oszukujmy się - to, co nosi. A jeśli jest to diamentowy naszyjnik wart tyle, co bardzo dobry samochód, to musi być ona więcej niż tylko celebrytką.

Joanna Krupa była niekwestionowaną gwiazdą środowego finału "Top Model 2" . W czarnej sukni z odważnym dekoltem i biżuterii za bagatela 315 tys. złotych prezentowała się niczym esencja hollywoodzkiego glamour'u.

Długa kreacja mocno eksponująca biust i z rozcięciem u dołu to projekt stylisty Krupy, Jana Marszałka . To właśnie on wybierał wszystkie kreacje, w jakich występowała w tej edycji "Top Model", odpowiadał także za wiele stylizacji Krupy z czerwonego dywanu.

Biżuteria, jaką założyła tego wieczoru modelka, to projekt uznanej na świecie marki Fozailoff . Komplet składał się z kolii z czarnym diamentem, kolczyków i diamentowej bransoletki. Trzeba przyznać, że biżuteria, a zwłaszcza naszyjnik, robiła wielkie wrażenie. Wielki diament przypominał nam nieco ten, jaki nosiła Kate Winslet w "Titanicu" :) .

Fozailoff Jewelry (w USA znane jako Mariloffs Diamonds) pojawiło się w Polsce wraz z otwarciem hotelu Hilton w 2007 rok. To właśnie tam mieści się pierwszy salon firmy, drugi znajduje się w hotelu Marriott. Dodajmy, że biżuteria Fozailoff powstaje w niedużych seriach, a często są to jedynie pojedyncze egzemplarze tworzone specjalnie na zamówienie klientów.

Więcej zdjęć Joanny Krupy (i jej niesamowitej biżuterii) w naszej GALERII

Więcej o: