Kasia Struss w kampanii Bottega Veneta - wszystkie zdjęcia

Mamy już całą kampanię Bottega Veneta Resort 2012. To najbardziej letnie i słoneczne zdjęcia jakie zobaczycie tej zimy.

Kasia Struss pozuje w odrealnionej przestrzeni nowoczesnej architektury, z grubą szybą odbijającą miasto i w otoczeniu czystej bieli. Odbarwione otoczenie tworzy tło dla letnich propozycji Bottega Veneta , nasyconych kolorystycznie. Nawet sukienki w bieliźnianej kości słoniowej i beżu są przełamane intensywnymi kolorami torebek. Według Bottega Veneta torba w nudnym kolorze to modowe faux pas przyszłego lata.

Jak zwykle w dodatkach pojawia się dużo charakterystycznej dla marki plecionki - zachwyciła nas kremowa kopertówka z czerwoną lamówką! Na zdjęciu towarzyszy jej piękna sukienka trochę w stylu ready-to-wear Alexander McQueen . Podoba się nam także bieliźniana mała beżowa, z widocznymi fiszbinami stanika i gorsetu - koniecznie zwróćcie uwagę jak zabawnie nawiązuje do detalu architektonicznego - wspornika w tle.

Nieco odbarwiona jest także Kasia (bardzo rozjaśnione brwi). Przyzwyczailiśmy się już do jej zimowego wizerunku, z brązowymi włosami - dawno już nie wyglądała tak pięknie jak w lookbookach Zary. Jednak rozbielone, jakby spalone słońcem, fotografie Mony Kuhn (znanej ze świetnych aktów) potrzebowały bardziej niepokojącej modelki. Mamy wrażenie, że Kasia Struss wygląda tu trochę niezdrowo. Porównajcie ze zdjęciami Zary:

Zara, kolekcja wieczorowa z Kasią StrussZara, kolekcja wieczorowa z Kasią Struss mat. promocyjneZara, Kasia StrussZara, Kasia Struss mat. promocyjne

Kasi towarzyszył przystojny top model ze Szwecji - Mathias Bergh .

Obejrzyjcie GALERIĘ - jak Wam się podoba nowa kampania Kasi Struss? Z którym kolorem włosów jej bardziej do twarzy?

Więcej o: