Sasha Pivovarova odchodzi z modelingu (na rok)

Sasha Pivovarova jest w ciąży i odchodzi na długi urlop. Na pożegnanie pokazujemy jej najnowsze sesje i przypominamy osiągnięcia z sezonu jesień zima 2011.

26-letnia Sasha Pivovarova awansowała na 4. miejsce rankingu models.com i... coraz rzadziej pojawia się w magazynach. Znamy już przyczynę. Top modelka i jej mąż Igor Vishnyakov spodziewają się pierwszego dziecka - to już trzeci miesiąc. Niestety, Sasha postanowiła zrobić sobie przerwę od modelingu i to aż roczną. Może to dobrze, że nie popada w gwiazdorski szał "sprzedawania brzucha", ale z pewnością będzie nam jej brakować.

Ostatnie pół roku było dla modelki bardzo udane, jej awans nie wziął się znikąd. Poza pracą dla wielkich sieciówek (lookbook H&M , kampania Verace dla H&M ) i kampanią polskiego Reserved , Sasha pozowała w świetnych awangardowych sesjach: nieco perwersyjnych aktach Mert&Marcus dla Vogue Paris, a ostatnio w futurystycznej sesji Stevena Kleina w Vogue US . W galerii przypominamy jej ostatnie osiągnięcia.

Lula gratuluje przyszłej mamie i jednocześnie nadal podziwia najbardziej skromną historię w modelingu XXI wieku. Przypominamy: skromna studentka historii sztuki zaczęła spotykać się z fotografem. On pokazał jej zdjęcie w agencji i dziewczyna, mimo 20 lat i średniego wzrostu, szybko zrobiła międzynarodową karierę. Kilka lat później dziewczyna zostaje 4. modelką świata, żoną tego samego fotografa, a wkrótce matką. Materiał na film?

W GALERII znajdziecie ostatnie sesje Sashy z różnych edycji Vogue.

Przypominamy też:

Sasha Pivovarova w "Beautiful Story" RESERVED

Sasha Pivovarova w lookbooku H&M

Więcej o: