Andrej Pejic reklamuje biustonosze push-up marki Hema

Staniki holenderskiej marki Hema obiecują efektowny biust wszystkim, nawet tym, którzy go mają. Rozsądna argumentacja czy największy absurd współczesnej reklamy?

Śliczna delikatna blondynka wygina się "w koci grzbiet" i zachęca do zakupu niedrogich biustonoszy push-up w lokalnym domu handlowym Hema. Pozory mylą, delikatna blondynka to Andrej Pejic , 20-letni australijski model serbskiego pochodzenia.

Reklama wzbudził skrajne emocje, a zdjęcia okrążyły świat w zaledwie kilka godzin. Według Hema ich nowy push-up ma powiększać biust o dwie miseczki. Nie da się ukryć, że płaski jak deska Pejic wygląda na dziewczynę o biuście w rozmiarze przeciętnego B. To dobry dowód na ogromną objętość gąbki w biustonoszu, ale czy naprawdę zachęca do zakupu? Która klientka przyzna się przed sobą, że jej naturalne wdzięki są tak skromne, że warto je podkreślić (zastąpić?) push-upem dla mężczyzn?

Co ciekawe, macierzysta agencja modela widziała jego przyszłość w high fashion, w edytorialach na najwyższym poziomie, docenianych tylko przez wybrednych. Matthew Anderson - dyrektor Chadwick Model w Melbourne mówił o nim:

Jest po prostu szokująco piękny i do złudzenia przypomina kobietę. Może komercyjne projekty nie będą dla niego idealne, ale myślę, że będzie inspiracją dla wielu twórczych fotografów, projektantów, wydawców, czy producentów. Jest interesujący, ekscytujący i bardzo inteligentny. To wyższy poziom mody.

Trzeba przyznać, że reklama biustonoszy przeciętnego domu handlowego jest zupełnym przeciwieństwem niekomercyjnych projektów, do których Andrej miał być stworzony.

Faktem jest, że o firmie Hema nikt by nie usłyszał, gdyby nie modna twarz na billboardzie. Andrej chodził już w damskich pokazach, a nawet regularnie pojawia się w sukniach ślubnych, ale to pierwszy w historii przypadek, gdy mężczyzna reklamuje damską bieliznę. Jak myślicie, czy kampania z Andrejem Pejicem to szukanie taniej sensacji czy genialny pomysł PR-owców marki? Wypowiedz się w sondażu!

GALERIA!

Zobacz też:

Andrej Pejic w Numéro - która to model, która to modelka? Andrej Pejic i Ginta Lapina, edytorial Les Gémeaux, Numéro #128Andrej Pejic i Ginta Lapina, edytorial Les Gémeaux, Numéro #128 fashiongonerogue.com

Andrej Pejic jako Marilyn

    Kampania biustonoszy z Andrejem Pejicem jest:
    Więcej o: