Złota Paris Hilton na okładce Vanity Fair - zdjęcia i wideo

Paris Hilton cała w złocie w luksusowej edycji hiszpańskiego "Vanity Fair" - zobacz wideo z backstage'u sesji!

Wszyscy chwalą styczniową okładkę i sesję zdjęciową, jakie zdobią hiszpańskie wydanie "Vanity Fair" . Główną gwiazdą wydania jest dziedziczka hotelowej fortuny Paris Hilton , o której zagraniczne media powiedziały niedawno: jej moment minął, Paris to historia.

A jednak nie! W końcu "Vanity Fair" jest prestiżowym magazynem, słynącym z bardzo wysokiej jakości (tak zdjęć, jak i wywiadów), który na swoich okładkach umieszcza tylko i wyłącznie liczące się w świecie gwiazdy.

Nagłówek mówi: "Paris Hilton, czyli najbogatsza i - niespodzianka! - najmądrzejsza blondynka świata".

Hilton pozuje w obiektywie Grega Lotusa w stylu hollywoodzkiego glamour'u. Cała sesja wprost ocieka złotem, które - jak powszechnie wiadomo - zdominowało obecny sezon. Zdjęcia mają barokowy klimat, a niekontrolowany przepych to przecież żywioł panny Hilton. Nic dziwnego, że we właściwym sobie bogatym entourage'u celebrytka prezentuje się bardzo naturalnie. A zawłaszcza wtedy, gdy obwieszona luksusową biżuterią leży na podłodze z naburmuszoną miną, a przystojny służący piłuje jej paznokcie...

Hilton występuje na zdjęciach w kreacjach najlepszych projektantów, m.in. płaszczu z futrzanymi rękawami Louisa Vuittona i brokatowych butach Miu Miu , i fryzurze a'la stare Hollywood. Co ciekawe, w sesji uczestniczyły tez ukochane pieski dziedziczki.

Poniżej zamieszczamy wideo z backstage'u:

 

W wywiadzie Hilton zapewnia, że "nareszcie czuje się dorosła", a także chwali się, że za pokazanie sięna oficjalnej imprezie inkasuje ponad 300.000 euro (ciekawe, ile zarobiła na dwudniowej wizycie w Polsce...). W rozmowie z hiszpańskimi dziennikarzami, Paris dyplomatycznie podkreśla, że najbardziej lubi imprezować na Ibizie, a samą Hiszpanię kocha cąłym sercem.

Podobno dzięki okładce w "Vanity Fair", lekko zapomniana już w USA Paris Hilton ma szansę na wielki "come back".

Więcej zdjęć w GALERII . Jak oceniacie złotą sesję Paris Hilton? Zagłosujcie w naszym sondażu .

Jak oceniasz Paris Hilton w
Więcej o: