Małgosia Bela gwiazdą 2011 r.

Ranking models.com obfituje w Polki, ale w tym roku jesteśmy szczególnie dumni z naszej ikony - pięknej Małgosi Beli.

To czas dla ikon. Reklamodawcy wreszcie zorientowali się, że nastolatki nie mogą sprzedawać wszystkiego . Na absolutnym topie znów są Stella Tennant i Kristen McMenamy . Najmłodsza z tego towarzystwa Małgosia Bela właśnie kończy rok pełen sukcesów. Znów wystąpiła w kalendarzu Pirelli , znów dostała wiele lukratywnych kampanii. Ze stratą dla kina, ale z korzyścią dla mody - Małgosia znów jest przede wszystkim modelką.

Lista jej sukcesów zawodowych w 2011 r. jest długa. Na wiosnę pojawiła się w kampaniach Chloe, Iceberg, Roberto Cavallli, Nina Ricci, Stella Mc Cartney, Repossi i Dsquared2 Potion. Najbardziej podobała nam się "owocowa" kampania Stella McCartney , ale reklama męskiego zapachu, w której Bela jest cudownie zgrabną, nagą muzą ma w sobie ogromną elegancję.

Na jesieni lista kampanii była podobna, wiele marek zatrudniło Małgosię ponownie. Ale ikona pojawiła się także na wszechobecnych billboardach sieciówek H&M i Massimo Dutti.

Kampanie to źródło sporych dochodów, ale Bela wiele serca wkłada także w mniej dochodowe, ale prestiżowe edytoriale. Gościła w tym roku w wielu edycjach Vogue , ale na okładki trafiła w tych mniej prestiżowych - edycji hiszpańskiej i tureckiej. A szkoda, bo jak pokazuje doświadczenie, okładka z Małgosią to pewny sukces. Niesamowity portret z dzikim kotem w Numero i minimalistyczna okładka MUSE z pewnością zaliczają się do najlepszych okładek roku. Jeśli chodzi o edytoriale, najlepszy okazał się ten z Self Service . Zgadzacie się z naszym wyborem?

Nie wiemy jeszcze ile kampanii Polka zrobi na wiosnę, ale już znamy zdjęcia z reklamy perfum Stella McCartney L.i.l.y i kampanii Hugo Boss. Gratulujemy.

W GALERII przegląd zdjęć Małgosi z 2011 r. Jeśli chcecie zobaczyć więcej jej sesji i kampanii, kliknijcie w tag Małgosia Bela .

Więcej o: