Daga Ziober znów w sesji dla Vogue

Obiecująca polska modelka zaliczyła kolejną sesję w Vogue - tym razem w edycji latynoamerykańskiej. Kiedy przyjdzie czas na Vogue Paris?

Nowy edytorial Dagi Ziober ukazał się w nowym numerze Vogue Mexico - edycji na Amerykę Łacińską. Edycja latynoska lubi Polaków - w zeszłym miesiącu okładkę zdobiła Magdalena Frąckowiak, a pierwszą okładkę na 2012 sfotografował Marcin Tyszka (zdjęcie przedstawia Biancę Balti). W środku numeru za to błyszczy nasza debiutantka.

Sesja nosi tytuł "Eterno Retrono", czyli "wieczny powrót" i odbywa się w nowoczesnym, skrajnie minimalistycznym studiu. Tym razem fotograf wydobył androgyniczną, mniej urodziwą stronę Dagi. Z mokrymi włosami, pozbawiona makijażu przypomina człowieka przyszłości. Pozbawionego atrybutów płci, chudego, ale mocnego i giętkiego. Ta nowoczesna modelka prezentuje m. in. ubrania Yves Saint Laurent, Prada, Givenchy i Haidera Ackermanna.

Czy nie wydaje Wam się, że Daga mogłaby być młodszą siostrą Andreja Pejica?

Modelka: Daga Ziober Fotograf: Fabien Montique Stylizacja: Anna Scheiffel Opieka redaktorska i artystyczna: Jason Last i Jaime Rubiano

GALERIA!

Nie zapomnijcie też obejrzeć towarzyszącego sesji filmiku modowego z udziałem Dagi - rewelacja:

ETERNO RETORNO from JASON LAST on Vimeo .

Więcej o: