Zuza Bijoch wśród 9 najlepszych modelek 2011 wg models.com

9 twarzy, które zdobiły najlepsze modowe zdjęcia 2011. Jak łatwo zgadnąć, w zestawieniu znalazła się najskuteczniejsza młoda Polka roku - Zuzanna Bijoch.

Models.com jest znane przede wszystkim a opiniotwórczego rankingu, podsumowującego całościowe dokonania modelek. Jednak  portal przygotowuje też listę najważniejszych twarzy mijającego roku. Trafiają na nią głównie najlepsze debiuty - dziewczyny, które w ciągu 12 miesięcy z nowych twarzy przeistoczyły się w top modelki.

Niektóre dziewczyny mają w sobie "to coś", coś co błyszczy i sprawia, że kluczowi klienci wracają z nowymi zleceniami. - tak models.com opisało 9 najważniejszych twarzy 2011.

Co ciekawe, mimo początkowego założenia wytypowano nie 9, a 10 twarzy. Wszystko dlatego, że models.com zapomniało o Arizonie Muse , co czytelnicy wytknęli w komentarzach. Arizona ot tak, bez komentarza i zmian numerycznych, pojawiła się na stronie.

Wracając do nowej polskiej top modelki, portal w bardzo ciepłych słowach uzasadnił wyróżnienie Zuzanny:

Polly Mellen kiedyś powiedziała: czasem dziewczyna potrzebuje czasu, żeby odnaleźć swój styl. To zdanie najlepiej ilustruje Zuzanna Bijoch, 17-letnia piękność z Polski, która w ciągu dwóch krótkich sezonów stała się jedną z najbardziej pożądanych nowych twarzy. Jako twarz jesiennych kampanii Louis Vuitton, Proenzy Schouler, Chloe i kosmetyków YSL, a także modelka z wiosennej kampanii Prady, Zuzanna udowodniła, że jej wyrafinowana i elegancka uroda idealnie pasuje do luksusu. (...)

Werdykt portalu jest jak najbardziej zasłużony. Oprócz lukratywnych kampanii, które są wyznacznikiem statusu i źródłem znaczących dochodów, 17-latka z Katowic dostała w 2011 swoją pierwszą okładkę Vogue i udowodniła, że potrafi wcielać się w różne role. Kilka z nich przypominamy w zajawkach.

Jeśli chcesz przekonać się kto jeszcze trafił do szczęśliwej 9 - obejrzyj GALERIĘ .

Zobacz też:

Zuzanna Bijoch w Glamour Exclusive. Wywiad i piękne zdjęcia.

Zuzanna Bijoch pozuje z siostrą w stylu lat 20.

Zuzanna Bijoch ubrana w Gucci pozuje dla Telvy Zuzanna Bijoch w kampanii maskary YSL Zuzanna Bijoch na pierwszej okładce Vogue Zuzanna Bijoch w kampanii Louis Vuitton

Czy zgadzasz się z wyborem models.com?
Więcej o: