Już jest! Cała kampania Valentino z Zuzą Bijoch

Valentino stawia na debiutantki roku. Wśród nich, Zuzanna Bijoch.

Cztery modelki i model Clément Chabernaud. Valentino postawiło na młodość. Twarze wiosennej kampanii to młodziutkie modelki, większość z nich zyskała międzynarodowe uznanie dopiero w 2011 roku. Zuzanna Bijoch, Maud Welzen i Fei Fei Sun pierwsze poważne pokazy zaliczyły w 2010 roku, ale dopiero w minionym roku zostały gwiazdami wybiegów. Najmniej z nich doświadczona Welzen na razie jest modelką wybiegową, ale z pewnością czekają ją nowe, prestiżowe zlecenia w 2012. Wyłamuje się tylko Bette Franke , której kariera potoczyła się szybko jak na holenderską piękność przystało. Pracuje od 13. roku życia, a jako 15-latka otworzyła pokaz Jil Sander.

Doświadczenie Franke nie zmienia faktu, że najstarsze modelki kampanii urodziły się w 1989. Wybór młodszych modelek jest pochodną koncepcji kampanii - zamiast supermodelek, świeże, ale rozpoznawalne twarze. Młodziutkie gwiazdy wybiegów pasują do ultraromantycznego stylu Valentino . W końcu rzadko który dom mody jest w stanie tworzyć suknie przypominające początek XX wieku, nie ocierając się przy tym o kiczowaty styl pastereczki. Kampania sfotografowana wśród ruin w stylu mauretańskim jest rozbrajająco urokliwa.

Wprawdzie gwiazdą sesji wydaje się Fei Fei Sun , ale obecność Polki jest dobrze widoczna i stanowi kolejny krok w jej karierze. Przepiękne długie suknie i stare mury podkreślają urodę Polki. Podobny, romantyczny styl przypisano Zuzannie Bijoch w jesiennej kampanii Chloe i w pokazie Very Wang w/l 2012. W takim wcieleniu lubimy polską modelkę najbardziej!

Podoba Wam się taki sentymentalny styl kampanii?

GALERIA

Zobacz też:

Zuza Bijoch wśród 9 najlepszych modelek 2011 wg models.com

Więcej o: