Rachel Weisz i Daniel Craig po raz pierwszy oficjalnie razem - nowa stylowa para?

Nowożeńcy Rachel Weisz i Daniel Craig zadebiutowali razem na czerwonym dywanie. I zrobili to w wielkim stylu!

Nareszcie razem! Rachel Wiesz i Daniel Craig skrzętnie ukrywali swój romans, a także ekscytującą wiadomość o zaręczynach, a później o ślubie. Mimo tego, plotki przedostały się do mediów i pod koniec czerwca wszyscy przesyłali gratulacje młodej parze.

Wczoraj, podczas wielkiej premiery filmu "Dziewczyna z tatuażem" w Madrycie, u boku Craiga wystąpiła jego piękna żona. Tym samym był to pierwszy raz, kiedy małżeństwo pokazało się oficjalnie razem.

Weisz wybrała na tę okazję elegancką, czarną sukienkę inspirowaną stylem lat 40' . Kreacja pochodzi z wiosenno-letniej kolekcji domu mody Alexander McQueen :

Alexander McQueen SS 2012Alexander McQueen SS 2012 Alexander McQueen lookbook

Na zdjęciu z lookbooka sukienka prezentuje się bardziej nowocześnie, podczas gdy aktorka nadała jej bardziej klasyczny, ultra kobiecy wymiar. Rachel podkreśliła wąską talię grubym czekoladowym pasem, a jako dodatki wybrała kopertówkę zdobioną piórami i satynowe szpilki od Rogera Viviera :

Roger Vivier FW 2011Roger Vivier FW 2011 Roger Vivier

Gwiazda postawiła również na kobiecą fryzurę retro.

Jak z innej epoki wyglądał też przystojny Daniel Craig . Przypominał typowego angielskiego dżentelmena sprzed lat, dzięki czemu dostosował się do stylu małżonki.

Trzeba przyznać, że nowa sławna para zadebiutowała na czerwonym dywanie z klasą. Już wiadomo, że będzie to modny duet, a więc pozostaje tylko czekać, co ciekawego pokażą wkrótce.

Więcej zdjęć Rachel Weisz i Daniela Craiga w GALERII

Zobacz także:

Przemiana Rooney Mary w Lisbeth Salander z "Dziewczyny z tatuażem"

Więcej o: