Fashionistka i ikona stylu Sienna Miller jest w ciąży!

Sienna Miller, jedna z najlepiej ubranych kobiet na świecie, projektantka i aktorka spodziewa się pierwszego dziecka. A ojcem wcale nie jest Jude Law...

Sienna Miller , brytyjska It Girl , światowa ikona stylu i trendsetterka zostanie mamą! A przynajmniej takie wiadomości powielają od kilku dni zagraniczne media. I choć rzecznik Miller odmawia komentarza, stwierdzając dyplomatycznie, że "nie wypowiada się na temat życia prywatnego" swojej podopiecznej, to przyjaciele gwiazdy tłumią wszelkie wątpliwości potwierdzając radosną nowinę.

Ojcem dziecka jest aktor Tom Sturridge , z którym Sienna spotyka się od roku. Podobno choć jest młodszy od Miller, to bardzo dojrzały, a do tego o wiele poważniejszy niż jej wcześniejszy chłopak, Jude Law .

Wiadomość o ciąży bardzo ucieszyła rodzinę Miller, mającą już naprawdę dosyć jej ciągłych powrotów do Law, zawsze zwieńczonych klęską. Przypomnijmy - ten wielki romans pierwszy raz zakończył się z powodu zdrady Jude'a (w 2006 roku). Mówiono, że za plecami Sienny romansował z nianią swoich dzieci, do czego zresztą później się przyznał. Po głośnym zerwaniu para jeszcze kilkakrotnie się schodziła, by ostatecznie zamknąć relację po świętach bożonarodzeniowych w 2010 roku.

Podobno Sienna i Tom są szczęśliwi i od razu podzielili się wiadomością z najbliższymi. Znajomi Miller zdają się nie być zaskoczeni nowiną. Mówi się, że o ciąży dowiedzieli się już w połowie grudnia, na chwilę przed wylotem Miller i Sturridge na urlop do Paryża. To tam aktor miał się też oświadczyć, wręczając Siennie pierścionek w jej ukochanym stylu - vintage . Jednak akurat tej informacji jak dotąd nikt nie potwierdził.

Natomiast siostra Miller, Savannah , kilka dni temu napisała na Twitterze: "Jestem zachwycona!". Wszyscy sądzą, że była to odpowiedź na wiadomość o ciąży młodszej siostry...

W naszej GALERII zoom na niepowtarzalny styl Sienny Miller - zapraszamy!

Więcej o: