Anja Rubik dla Kurt Geiger - świetna kampania!

Anja Rubik ponownie została twarzą Kurt Geiger. Zakochaliśmy się w wiosennej kampanii marki.

Anja staje się numerem jeden od reklamowania luksusowego obuwia (ach, te nogi!). Oprócz długotrwałego kontraktu z Giuseppe Zanotti , modelka reklamowała także jesienną kolekcję Kurt Geiger . Dodajmy, że w bardzo dobrym stylu. Nie pokazywaliśmy sesji na Luli - marka jest słabo znana w Polsce, a w tym czasie nasycenie newsów o Anji było ogromne i baliśmy się przedawkować. Jednak i tamta kampania zwróciła naszą uwagę. Proste i bezpretensjonalna, wspaniale eksponowała modele z jesiennej kolekcji.

Anja Rubik w kampanii Kurt Geiger jesień 2011Anja Rubik w kampanii Kurt Geiger jesień 2011 Kurt Geiger

Na wiosnę jest jeszcze lepiej. Brytyjska marka obuwia i dodatków zorganizowała sesję w Los Angeles, w typowo amerykańskim klimacie. Lekko ironiczne zdjęcia Erika Torstenssona bawią się konwencją amerykańskiej autostrady pośrodku niczego. Polerowane zderzaki cadillaców i ciężarówek lśnią w słońcu, a ujęcia przypominają fotorealistyczne malarstwo z lat 70. Wzmocnione kolory i duży kontrast wyglądają świetnie.

Nowa kampania Kurt Geiger podoba nam się bardziej niż Giuseppe Zanotti . Jest równie skuteczna w prezentacji butów i dodatków, ale ma znacznie więcej fantazji i ciekawsze ujęcia.

A Wy, którą wolicie?

GALERIA

Anja Rubik w kampanii Zanotti na wiosnę 2012

Która kampania butów Anji Rubik jest fajniejsza?
Więcej o: